Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Firemní a rodinné akce

Pro Vaši firmu, rodinu či přátele uspořádáme atraktivní akci přímo na míru!

Pohodlně u nás usadíme až 50 Vašich hostů, a ve spolupráci s restauraci Patro PUB, která sídlí hned vedle prostor bowlingu, můžeme usadit pohodlně dalších 75 hostů! Celkově tak u nás můžeme v jeden okamžik usadit cca 125 hostů

Kombinace bowlingového centra Xbowling Tišnov a restaurace Patro PUB je skvělá možnost pro uspořádání akcí jako jsou teambuildingy, vánoční večírky, rodinné a dětské oslavy, školení, atd... 

Zakládáme si na individuálním přístupu, a proto s Vámi probereme Vaši představu, vytvoříme pro Vás specifickou nabídku občerstvení jako je například nabídka slavnostního obědu, rautu, večeře nebo coffee breaku. Vytvoříme cenovou nabídku na bowlingové dráhy, zajistíme tématickou výzdobu a postaráme se o to, aby akce proběhla dle Vašich představ! 

Nabízíme 2 drahy opatřené dětskými mantinely
Zajistíme rezervaci stolu pro požadovaný počet dětských hostů a doprovodu. Stůl případně náležitě tématicky vyzdobíme a můžeme vyzdvihnout oblíbené téma Vašeho oslavence!

Centrum je kompletně nekuřácké, klimatizované a v blízkosti veškeré dopravní dostupnosti, zejména vlakového a autobusového nádraží, včetně velkokapacitního parkoviště.

V případě, že máte zájem o uspořádání podobné akce, které se zúčastní více jak 12 hostů, neváhejte a zavolejte nám na telefonní číslo +420 773 675 339 a domluvíme s Vámi detaily Vaší akce!

Pro menší akce do 12 osob využijte rezervačního systému, a nebo telefonního čísla +420 608 300 201

Těšíme se na Vás! 

Váš Xbowling Team - bowling Tišnov