Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Aktuálně

Franta Ježek vítězem únorového Senior Cupu

Franta Ježek vítězem únorového Senior Cupu

12. 2. 2019

10. února byl na centru Xbowling Tišnov odehrán druhý letošní turnaj série Senior Cup Tour Tišnov 2019. Obsazovačka byla tentokrát zaplněna neuvěřitelně rychle, a tak se pro některé hráče bohužel nenašlo volné místo.  Vítězem únorového turnaje se stal Franta Ježek. Gratulujeme!

číst více

Trénink s trenérem ETBF

Trénink s trenérem ETBF

12. 2. 2019

Vážení zákazníci,

na neděli 31. března jsme pro Vás domluvili tréninkový blok s certifikovaným trenérem ETBF Jaroslavem Uherem (ETBF Level 1). Pro koho je trénink určen? Ideálně pro úplné začátečníky, kteří si chtějí osvojit a pochopit základní bowlingové techniky a principy, ale na své si rozhodně přijdou i pokročilí hráči, kteří už chvíli hrají. Trénink probíhá formou teoretické přípravy, samotného tréninku na dráhách a následným videorozborem. 

číst více

Marek Škrabal vyhrál 1. „Diskriminační“ turnaj

Marek Škrabal vyhrál 1. „Diskriminační“ turnaj

10. 2. 2019

7. února jsme si pro všechny opravdové hráče bowlingu nachystali turnaj, který v Tišnově dlouho chyběl. A proč má turnaj přízvisko „Diskriminační“? To proto, že se několik hráčů nechalo slyšet, že by chtěli turnaj pro hráče do padesáti let. Tento turnaj je kontra tišnovskému Senior Cupu, takže hráči starší 50 let mají záporný HDC. Vítězem prvního turnaje se stal Marek Škrabal.

číst více

První letošní devítku vyhrál Vašek Salášek

První letošní devítku vyhrál Vašek Salášek

31. 1. 2019

První letošní devítkový turnaj byl odehrán poslední lednovou neděli. Lednová Devítka se těšila hezké účasti, a tak jsme opět otevřeli čtvrteční předehrávku. Celkově se přihlásilo 24 hráčů. Za zmínku určitě stojí, že většina hráčů byla tentokrát přespolních. Vypadalo tak i finále, které se nejlépe vyvedlo Vaškovi Saláškovi, který v lednu odešel z Devítky jako vítěz. Gratulujeme!

číst více