608 300 201

Aktuálně

Gule Boys jsou absolutními Mistry Tišnova poslední sezony ABL!

20. 2. 2020

18. února byla v Tišnově definitivně dohrána poslední utkání podzimní části ABL. Proč až teď? Novinkou minulé sezony byl totiž nový turnaj, který jsme nazvali Tišnovská Liga Mistrů. Právo na účast mají všechny týmy, které v dané soutěži vyhráli nějakou tišnovskou domácí ligu ABL. Rozdíl mezi jednotlivými ligami mažou pomocné body, které jsou přiděleny týmům podle toho, ze které soutěže týmy pocházejí. Prvním vítězem tohoto turnaje, a tedy Mistry Tišnova v týmech pro podzim 2019 se stal tým Gule Boys! Gratulujeme.

číst více

Únorové dvojice vyhráli Martin a Markéta Gabrhelovi

17. 2. 2020

Ani v únoru jste si na centru Xbowling Tišnov nenechali ujít možnost zúčastnit se turnaje smíšených párů. Únorového turnaje se zúčastnilo 15 párů. Z těchto dvojic někteří favorité vyloženě vyhořeli, někteří pro změnu zase potvrdili parádní sehranost, a někteří hráči vyměnili svoje hráče za nové. Ať tak, či tak, nejlépe zvládli únorový turnaj Martin a Markéta Gabrhelovi, kteří v turnaji zvítězili. Gratulujeme.

číst více

Jarda Kolařík zvítězil v únorovém Senior Cupu

12. 2. 2020

Únorový turnaj Senior Cup Tour Tišnov 2020 byl odehrán druhou únorovou neděli a těšil se parádní a rekordní účasti! Poprvé v historii jsme otevřeli i předehrávku, protože se turnaje zúčastnilo hned 22 hráčů. Velká účast nás těší, a tak uvidíme, jaký zájem bude v březnovém turnaji. Po dramatickém finálovém utkání se vítězem únorového Senior Cupu stal Jarda Kolařík. Gratulujeme!

číst více

Franta Ježek vyhrál lednovou skleněnku

29. 1. 2020

Lednová skleněná kuželka pro nejlepšího hráče byla tentokrát určena pro vítěze Tišnovské Devítky. Do lednového turnaje se přihlásilo celkem 27 hráčů, kteří se pustili do devítkového zápolení. Čísla padala opět parádní, a tak bylo potřeba hrát opravdu o každý bod. Vítězem lednové Tišnovské Devítky se stal Franta Ježek. Gratulujeme.

číst více

Lenka Zvěřinová a Milan Krčma vyhráli lednové dvojice

20. 1. 2020

Druhý turnaj smíšených dvojic byl odehrán na centru Xbowling Tišnov. Tentokrát na správném modelu (#sorryjako angel ), hned několik dvojic napravilo svoje umístění z prosince. Některé dvojice se zase nemohly naladit na tu správnou vlnu, a tak pro ně skončil turnaj nad očekávání rychle. Vítězem turnaje se stala dvojice ve složení Lenka Zvěřinová a Milan Krčma. Gratulujeme!

číst více

Nový ročník Senior Cup Tour odstartoval!

16. 1. 2020

12. ledna nám na centru Xbowling Tišnov odstartoval nový ročník seniorského turnaje Senior Cup Tour Tišnov 2020. Z roku 2019 jsme si přenesli poslední úkol turnaje, a tím bylo ocenění nejlepších hráčů roku 2019. O čemž se zmíníme níže. Začátek nového ročníku zvládl nejlépe Karel Bajer, který lednový turnaj vyhrál. Gratulujeme.

číst více

Michal Richter a Markéta Gabrhelová Mistry regionu

13. 1. 2020

Xbowling Tišnov přivítal v sobotu 11. ledna 2020 hráče, kteří se kvalifikovali na Mistrovství regionu střední & jižní Moravy. Celkem se sešlo bojovat o mistrovské tituly 28 mužů a 8 žen. Kromě hlavní mužské a ženské kategorie se bojovalo premiérově také o Mistry regionu kategorií P190 a P165.

číst více

Mistrem a Mistryní Tišnova jsou Pavel Homola a Markéta Gabrhelová

9. 1. 2020

Vítězem Mistrovství Tišnova se stal Pavel Homola. Mistryní Tišnova je Markéta Gabrhelová. Výsledky Mistrovství Tišnova a dalších center naleznete ZDE. Postupující hráči na Mistrovství regionu jsou zapsání v obsazovačce, kterou naleznete ZDE. Přejeme Vám AŤ TO PADÁ! na sobotním mistrovství.

Váš Xbowling Team - bowling Tišnov

číst více

Poslední letošní turnaj vyhrál Luba Blažek

29. 12. 2019

Jako každý rok, tak i tentokrát byl poslední turnaj odehrán 26. prosince. A stejně jako každý rok, tak i tentokrát to byl tradiční Štěpánský turnaj, který se hrál stylem Low-Game. Principem hry je zahrát co nejmenší nához tak, aby každým hodem byla shozena alespoň jedna kuželka. Každý žlábek nebo nedohoz je trestán strikem nebo sparem. Poslední turnaj roku 2019 vyhrál Luba Blažek. Gratulujeme!

číst více

V Tišnově odstartoval nový ročník Školní Bowlingové Ligy!

22. 12. 2019

Prosinec byl na našem centru Xbowling Tišnov věnován z velké části dětem. Startoval u nás totiž nový ročník Školní Bowlingové Ligy, která u nás měla premiéru již minulý školní rok. Díky velkému zájmu se nám podařilo otevřít rekordních pět skupin, které jsou až na jedinou výjimku, obsazeny šesti týmy. Ve zkratce si zrekapitulujeme první kolo nového ročníku ŠBL Tišnov 2019/2020, které se tentokrát nese v duchu hesla: Bowling patří na olympiádu!