Vzhledem k nařízení vlády ČR ze dne 12.3.2020 jsme nuceni OMEZIT provoz našeho bowlingového centra. Tímto uzavíráme bowlingové centrum pro zákazníky z řad široké veřejnosti, a to na dobu, po kterou uzná vláda ČR za vhodné. Veškeré rezervace pro širokou veřejnost jsou tímto zrušeny. Děkujeme za pochopení a věříme, že toto rozhodnutí brzy pomine.

číst více

Kadla Team vyhrál druhé kolo 5. ABL Tišnov

19. 3. 2020

Ještě před tím, než bylo naše bowlingové centrum Xbowling Tišnov uzavřeno z důvodu nařízení vlády ČR, tak bylo odehráno druhé kolo 5. ABL Tišnov. A jak jsme zmiňovali v posledním článku této ligy, tak i tentokrát jsme byli svědky dalšího vítězství Kadla Teamu v 5. lize. Kadla Team tak stále drží první místo této soutěže.

číst více

Druhý hrací den 4. ABL Tišnov s přehledem vyhráli ŠAMANI!

11. 3. 2020

Druhý hrací den 4. ABL Tišnov se odehrál ve svižném tempu, i přes menší zpoždění jednoho z hráčů. Nejlépe do společných zápasů vstoupil tým Šamanů, i když minulý hrací den skončili poslední, nenechali nic náhodě a navýšili své body skoro na čtyřnásobek, tedy ze 7 bodů na 27 bodů.

číst více

Velice napínavý průběh mělo druhé kole 3. ABL Tišnov

11. 3. 2020

Parádní podívanou předvedly týmy 3. ABL Tišnov během svého druhého hracího dne. Vítězem kola se stal Weapon X, který si odnesl navíc bonusovou cenu v podobě láhve alkoholu, neboť Radek Kříž byl podceňován organizátorem při dohozu parohů (3-7), a tak byla vznesena sázka o láhev, kterou Radek vyhrál, protože dohodil. Gratulujeme.

číst více

Dušan Túroci vyhrál březnový Senior Cup

11. 3. 2020

Již třetí turnaj z letošní série Senior Cup Tour Tišnov 2020 byl odehrán 8. března na bowlingovém centru Xbowling Tišnov. Po velkém zájmu z únorového turnaje jsme opět otevřeli předehrávku, ale na poslední chvíli se nám odhlásila trojice hráčů, a tak se na rozběhy postavilo „pouze“ 19 hráčů, z toho dvě hráčky, z nichž jedna využila možnost restartu. Vítězem březnového turnaje se stal Dušan Túroci. Gratulujeme.

číst více

2. ABL Morava jih odehrála první kolo nové sezóny

6. 3. 2020

Na centru Xbowling Tišnov měly dostavení týmy 2. ABL Morava sk. jih ve čtvrtek 5. března. A musíme říct, že to byl hrací den, který opravdu stál za to. Tolik těsných bodů, tolik zmařených šancí a tolik napínavých posledních framů naše centrum dlouho nezažilo. Vítězem kola se stal tým TGNCK, který má ovšem stejný bodový zisk jako Xteam. Rozdíl v umístění tak zařídilo celkové skóre.

číst více

8. ABL Tišnov nám už také odstartovala sezónu

6. 3. 2020

První kolo 8. ABL Tišnov již bylo také odehráno. V této soutěži jsme přivítali hned dva úplné bowlingové nováčky, a tak osmá liga naplňuje pravou podstatu Amatérské Bowlingové Ligy. V této soutěži se hráči hlavně baví a výsledky tak nejsou tím hlavním, o co v soutěží jde, nýbrž osmá liga je takovou pomyslnou bránou do turnajového světa bowlingu. Každý z hráčů bowlingu totiž začínal právě v takové soutěži.

číst více

Rychlý koule mohou pohlížet na vidinu postupu

6. 3. 2020

6. ABL Tišnov odehrála své první kolo v jarní části ABL. Velice hezky složená skupina, kde lze očekávat napjaté zápasy, protože se zde mísí týmy, které ještě před pár sezonami hrály vyšší soutěže s těmi, které ještě nedávno hrály 8. ligu! Vítězem prvního kola se stal tým Rychlý koule, který povolal do svých řad silnou posilu.

číst více

Krvavý záda vítězí v prvním kole 7. ABL Tišnov

3. 3. 2020

V pondělí se rozběhla 7. ABL Tišnov, která odstartovala svoji sezonu pro jaro 2020. V sedmé lize nezůstal kámen na kameni, a tak jsme přivítali hned několik nových týmů. Nejlépe první kolo zvládl tým Krvavý záda, která aktuálně drží první příčku sedmé ligy.

číst více

Kadla Team vede 5. ABL Tišnov

29. 2. 2020

Sezona nám odstartovala tento týden i v 5. ABL Tišnov. Pátá liga měla v minulé sezoně pouze pět týmů, a tak jsme ji pro tuto sezonu opět naplnili. A přivítali jsme v ní rovnou tři nové týmy! Ze čtvrté ligy sestoupil vítěz hracího dne Kadla Team. Z nižší ligy postoupily týmy  REBEL a ATD…. Skupinu máme tedy obměněnou, a tak nám nebrání nic v tom, abychom sledovali boje o vítězství.