608 300 201

Aktuálně

Červencový Senior Cup vyhrál Luba Blažek

19. 7. 2019

Červencový Senior Cup byl odehrán 14. července. Tentokrát se turnaj nesl ve znamení hned několika zvláštností. Manželé Petrákovi zapíjeli vnoučka, Jarda Vrkoč slavil narozeniny, všichni hráči byli tentokrát směrování vlevo, protože se otočilo pro následující půlrok posouvání drah, a celkovým vítězem turnaje se stal Luba Blažek. Všem Gratulujeme!

číst více

V Tišnově odstartovala Letní Devítková Liga 2019

14. 7. 2019

V minulém týdnu odstartovala na centru Xbowling Tišnov nová sezona Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2019. I tento rok má celá liga 18 týmů, a i tento rok je rozdělena na tři skupiny, které nejen že hrají na celkové bodové umístění ve skupině, ale i na základě nejvyššího průměru může 6 týmů ze všech skupin postoupit do tišnovského finále, kde se bude bojovat o postupová místa na celorepublikové finále. Držíme palce a přejeme, Ať to padá!

číst více

Červnovou kuželu vyhrál Franta Ježek

26. 6. 2019

23. června byla na centru Xbowling Tišnov odehrána červnová Tišnovská Devítka. Červnového turnaje se zúčastnilo 18 hráčů. K vidění byly tentokrát zajímavé výkony, zejména finálové, kdy mezi prvními hráči byl minimální rozdíl! Nejlépe však zvládl finále Franta Ježek, který si odnesl svoji první skleněnou kuželku. Gratulujeme!

číst více

Pavel Petrák vítězem červnového Senior Cupu!

14. 6. 2019

9. června byl na našem centru opět odehrán další turnaj série Senior Cup Tour Tišnov 2019. V červnu byl odehraný již šestý turnaj série, tedy začíná nám druhá polovina série, a tak jsme červnový turnaj ozvláštnili dvojnásobným počtem bodů do celkového žebříčku. Ze všech hráčů nejlépe vytěžil Pavel Petrák, který nejen že červnový turnaj vyhrál, ale poskočil na průběžné první místo žebříčku! Gratulujeme!

číst více

MARTIN KADEŘÁBEK a LENKA ZVĚŘINOVÁ Mistry regionu

10. 6. 2019

První letošní svátek ABL, čili Mistrovství regionu ABL jednotlivců regionu střední & jižní Morava je za námi. Slabší účast pouhých 6 žen vylepšil zájem mužů, kterých se sešlo hned 30. A jako vždy byly k vidění velmi zajímavé výsledky a zápasy.

číst více

Mistrem a Mistryní Tišnova je Michal Richter a Markéta Gabrhelová

7. 6. 2019

Po ukončené základní části ABL přišlo na řadu Mistrovství Tišnova, do kterého se tentokrát přihlásilo celkově 30 hráčů, z toho dvě hráčky si uzmuly kategorii žen samy pro sebe, kde svedly extrémně těžké souboje, neb konkurence byla opravdu početná! Mistrem Tišnova se stal s parádním výkonem Michal Richter. Mistryní Tišnova se stala Markéta Gabrhelová.

číst více

Roman Paciorek získal první skleněnku!

29. 5. 2019

Poslední neděle v měsíci patřila bowlingovému turnaji Tišnovská Devítka, kde se tradičně hrálo o trofej v Tišnově nejcennější, tedy skleněnou Xbowling kuželku. O kuželku se tentokrát ucházelo 21 hráčů, ale dosáhnout na ni může vždy jen jeden. Tentokrát se poštěstilo Romanovi Paciorkovi, který povedenou finálovou hrou vyhrál květnovou Tišnovskou Devítku. Gratulujeme!

číst více

Tým Nechyť ryby zažil parádní premiéru v 8. lize

24. 5. 2019

8. ABL Tišnov nám zakončila sérii domácích soutěží jarní části 20. ročníku ABL. Ačkoliv byla osmá liga pouze pětičlenná, na atmosféře soutěže to vůbec neubralo. Hned několik nových týmů zažilo premiéru turnajové atmosféry, a rozhodně si nevedly špatně. Nejlépe se se soutěží popasoval tým Nechyť ryby, který celou soutěž vyhrál. Gratulujeme!

číst více

ATD… vyhrálo sedmou ligu!

24. 5. 2019

7. ABL Tišnov odehrála svoji jarní část, a tak konečně známe vítěze. Do finálového kola šla skupina s tím, že první tři místa jsou téměř jistě rozdělená. Třetí místo náleželo Splitmanům, ale o prvenství bojovaly ATD… a Davidův vítězný tým, který šel do finále s předehrávkou, neboť se posledního dne nemohli z pracovních důvodů zúčastnit. Možná právě tento fakt nahrál do rukou ATD… který se tak umístil na prvním místě soutěže. Gratulujeme!

číst více

Šviháci vyhráli 6. ABL Tišnov

24. 5. 2019

6. ABL Tišnov odehrála své finálové kole, ve kterém se rozseklo to, kdo soutěž opustí jako vítěz, kdo jako sestupující tým, a kdo si ukořistí další místa na bedně. A téměř na všech příčkách došlo v 6. kole ke změně, takže poslední kolo stálo opravdu za to. Svoji jistotu si pohlídali Šviháci, kteří se stali vítězi šesté ligy, a na podzim si tak zahrají 5. ABL Tišnov. Gratulujeme!