14. turnaj OS KOVO Siemens Drásov

« zpět na seznam

11.4.2019

Putovní pohár obhájil SEM TAM STRIKE

Pro hráče bowlingu uspořádal OS KOVO Siemens Drásov v pátek 5. dubna 2019 již 14. turnaj a opět se hrálo o Putovní pohár. Do turnaje se přihlásilo 18 týmů včetně obhájce a dvojnásobného držitele Putovního poháru SEM TAM STRIKE. Tříčlenné týmy nejprve odehrály 3 kvalifikační hry, které určily postupující dvanáctku. Tým  SKLAĎÁCI si za 13. nepostupové místo odnesl alespoň poukaz na 1 hodinu zdarma. Po kvalifikaci byl vyhlášen nejlepší hráč a hráčka kvalifikace. Poukaz a láhev vína převzali Jitka Girszewská  z týmu JEDNIČKY za nához v kvalifikaci 374 a Pavel Filka (540) z týmu ŠAMANI. Cenu útěchy v podobě poukazu a „čokošku“ má Liduška Hanusová z týmu Kováci.

Pro finálové boje byly týmy rozděleny do 2 skupin podle dosavadního pořadí. Další dvě hry se přičítaly ke kvalifikačním, a tak každý postupující tým měl ještě šanci promluvit do celkového pořadí. To byla ovšem jen teorie pokud se týká bojů o 1. a 2. místo, protože po základních hrách měli jak ŠAMANI tak i SEM TAM STRIKE náskok téměř 200 bodů na třetí JIŘINKY Z KOHŮTKY. Těm se loňská „3. bedna“ nepodařila obhájit a skončili pak celkově na 5. místě. Na 4. místo se prostřílel tým KLUCANINA v čele s Vlastíkem Šrubařem a bronzovou pozici pro sebe vybojoval M.A.T., kde byl nejlepší hráč Tonda Hulák.  Na krásném 2. místě pak skončil tým ŠAMANI (průměr z pěti her 475) a s rozdílem 49 kuželek Putovní pohár opět obhájil SEM TAM STRIKE (485).

V průběhu večera měl nejvyšší nához 546 kuželek tým SEM TAM STRIKE, ale poukaz a láhev vína za nejvyšší nához pro jednotlivce si odnesla Jitka Girszewská (147) a Lukáš Částka (221). Všem oceněným a samozřejmě vítězi turnaje SEM TAM STRIKE blahopřejeme!

Přátelská až bouřlivá atmosféra s červenou kuželkou provázela všechny aktéry po celý večer. Poraženým přejeme hodně zdaru v tréninku na Xbowlingu Tišnov a těšit se budeme jistě všichni na další turnaje pod hlavičkou OS KOVO Siemens Drásov.