Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

2. ABL Morava jih odehrála první kolo nové sezóny

« zpět na seznam

6.3.2020

2. ABL Morava jih odehrála první kolo nové sezóny

Na centru Xbowling Tišnov měly dostavení týmy 2. ABL Morava sk. jih ve čtvrtek 5. března. A musíme říct, že to byl hrací den, který opravdu stál za to. Tolik těsných bodů, tolik zmařených šancí a tolik napínavých posledních framů naše centrum dlouho nezažilo. Vítězem kola se stal tým TGNCK, který má ovšem stejný bodový zisk jako Xteam. Rozdíl v umístění tak zařídilo celkové skóre.

Nebudeme to zdržovat a půjdeme rovnou k tabulce.

První místo patří TGNCK (17 b.). Druhé místo má Xteam (17 b.), který má sice shodný bodový zisk jako TGNCK, ale celkové skóre týmu hovoří ve prospěch TGNCK. Takže situace na prvním a druhém místě je zapeklitá.

Třetí místo uhráli Homonauti (12 b.). A tady to všechno začíná. Čtvrté místo patří Gule Boys (10,5), kteří ztrácí 1,5 b na třetí místo. Absolutní nováček druhé ligy je TING ŽABA (9,5 b.). Tento tým uhrál páté místo a ztrácí jeden bod na čtvrté místo. Tým 3M (9 b.) hrál poslední zápas právě s TING ŽABOU a díky tomuto vzájemnému zápasu je z toho 6. místo. S půlbodovou ztrátou na TING ŽABU a tříbodovou ztrátou na třetí Homonauty! Mohl si někdo snad přát napínavější tabulku druhé ligy?

Individuálně se večer nejlépe povedl Alešovi Vítkovi (TGNCK). Zahrál nejvyšší průměr 201,00, nejvyšší nához 247 a získal všech 5 bodů. Nejlepší a jedinou hráčkou byla Lucka Borková (Homonauti), která zahrála průměr 188,00. Týmově nejlépe zahrál tým TGNCK. Tento tým zahrál nejvyšší průměr 570,80 a nejvyšší nához 627. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Parádní první kolo 2. ABL Morava jih je za námi. Druhé kolo je naplánováno na 19. března v 18:00 na bowlingovém centru Bowling Blansko.  Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov