608 300 201

2. kolo LTDL 2019 je za námi

« zpět na seznam

26.7.2019

Letní Tišnovská Devítková Liga 2019 má za sebou druhé kolo, když všechny tři skupiny odehrály svůj 2. hrací večer. Týmy se nám již rozkoukaly, a tak padala famózní čísla, která devítkové lize sluší. Ve skupině „B“ se nejlépe dařilo Bohunce. Ve skupině „A“ zvládl nejlépe kolo Bowling Darts Rubín a skupinu „C“ tentokrát vyhrálo Tišnovské Pivo.

Skupina „B“ odehrála svůj večer již minulý týden. Největší boje ve skupině svádí Bohunka a TAMTONELLI PELMEL, kdy tentokrát z těchto bojů vyšel lépe první zmíněný tým, který se zároveň vyšvihl do čela tabulky.

1. místo Bohunka (41 b.), 2. místo TAMTONELLI PELMEL (40 b.), 3. místo Příbuzní (22 b.), 4. místo Davidův Vítězný Tým (21 b.), 5. místo EMILY (14 b.) a 6. místo Tým 69 (12 b.).

Hráčem kola byl Franta Macha (Bohunka), který zahrál velice hezký průměr 228,20. Franta byl zároveň nejužitečnějším hráčem kola, když uhrál všech 5 bodů.  Hráčkou kola byla Míša Škopíková (Bohunka) s průměrem 164,20. Týmově se nejlépe dařilo Bohunce s průměrem 593,00. Na celkové výsledky skupiny „B“ můžete kouknout ZDE.

Skupina „A“ odehrála svůj hrací den ve středu 24. července. K vidění byly opravdu parádní výkony. Padly hned dvě 300, o které se zasloužili Mara Škrabal a Kuba Halavín. Kdyby byly skupiny desetičlenné, určitě by sloučení skupiny „A“ a „C“ stálo za parádní podívanou. Druhé kolo se nejlépe vyvedlo Bowling Darts Rubín.

1. místo Bowling Darts Rubín (43 b.), 2. místo Mazáci Team (33 b.), 3. místo Lopatka Team (32 b.), 4. místo UKNOWN (21 b.), 5. místo SPLITMIX (16 b.) a 6. místo Outsideři (5 b.).

Hráčem kola byla Vašek Salášek (BDR) s průměrem 254,50. Hráčkou kola byla Verča Dufková (Lopatka Team) s průměrem 202,60. Verča byla zároveň i nejužitečnější hráčkou kola, když jako jediná získala všech 5 bodů. Týmově se nejlépe dařilo Bowling Darts Rubín s neskutečným průměrem 715,60. Na celkové výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.

Skupina „C“ odehrála druhé kolo včera. Padla další 300, tentokrát v podání Zdeňka Veselého. Druhé kolo nejlépe zvládl tým Tišnovské Pivo. Bodové rozdíly jsou v této skupině nejmenší, což svědčí o vyrovnaném rozložení celé skupiny.

1. místo Weapon X (31 b.), 2. místo Šavlozubé kuželky (30,5 b.), 3. místo Jdem to zkusit (27 b.), 4. místo Tišnovské Pivo (26 b.), 5. místo Gule Boys (18,5 b.) a 6. místo Létem Prohřátí Homonauti (17 b.).

Hráčem kola se stal Tomáš Kubelka (Tišnovské pivo) s průměrem 243,80. Hráčkou kola byla Jana Navrátilová (Šavlozubé kuželky). Jana NavrátilováJirka Borek (Létem Prohřátí Homonauti) byli nejužitečnější hráči, když oba získali pro své týmy 4 body. Týmově se nejvíce dařilo Tišnovskému Pivu s průměrem 637,80. Na celkové výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.