608 300 201

2. kolo LTDL je za námi!

« zpět na seznam

1.9.2020

Druhé kolo Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2020 je za námi! Předběžnou finálovou skupinu, která se popere o potvrzená tři místa na celorepublikové finále LDL jsme Vám představili v posledním reportu o LTDL, a tak je na čase kouknout se na to, jak se nám místa v tabulce přeházely, a jak týmy bojují s průměry.

Ve skupině A se opět nejlépe dařilo Třem tetám (45 b.), které nejen že drží stále první místo tabulky, ale opět tento tým vyhrál hrací den. Na druhém místě je EMILY (31 b.). Třetí místo patří Rychlým koulím (23 b.), čtvrté místo drží tišnovská omladina TCM Xbowling Tišnov (21 b.). Bohunka (19 b.) je na pátém místě a tabulku uzavírají Jarmilové (11 b.). Hráčem druhého kola byl Matěj Šimeček (TCM Xbowling Tišnov) s průměrem 228,25. Nejvyšší nához zahrál Jura Mareš (Jarmilové), a to 247 a nejlepší hráčkou byla Katka Kessnerová (Rychlý koule). Na výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.

Ve skupině B jsou těžké boje. První místo tabulky si dělí Věkový rozdíl a XXX (oba 37 b.), ale vítězem kola se stal právě druhý zmíněný tým XXX. Na třetím místě je tým Černá perla (32 b.). Čtvrté místo těsně pod bednou je tým Bedna (20 b.). Na pátém místě je tým Weapon X (18 b.) a tabulku uzavírá Splitmix (6 b.). Nejlepším hráčem kola byl Jarda Uher (XXX), který zahrál průměr 225,80 a také hodil 300! Nejlepší hráčkou pak byla Markéta Gabrhelová (Černá perla), která zahrála super průměr 210,40. Na výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.

Skupina C je nejnatřískanější skupina, a tak zde o neskutečná čísla není nouze. Na špici tabulky se vyhřívají dva týmy, a to Létem prohřátí Homonauti a Jdem to zkusit (oba 35 b.). Na třetím místě je Xbowling Tišnov (33 b.). Čtvrté místo patří týmu Gule Boys (24 b.) a tabulku nám uzavírají Šavlozubé kuželky (23 b.). Nejlepším hráčem kola byl Karel Bajer (Gule Boys) s průměrem 238,60. Nejvyšší nához kola zahrál Luba Navrátil (Xbowling Tišnov), který zahrál 265. Nejlepší hráčkou byla Tína Homolová (Xbowling Tišnov) s průměrem 214,80. Na výsledky skupiny můžete kouknout ZDE.

A jak by vypadala teoretická finálová skupina? Následovně: Xbowling Tišnov (666,00), Věkový rozdíl (639,70), Tři tety (635,70), LP Homonauti (635,30), Gule Boys (625,20) a XXX (618,10). Tohle je teoretická finálová skupina, která se popere o 3 postupová místa! Uvidíme tedy, co nám přinese poslední kolo.

Budeme se na Vás těšit! A nezapomeňte! ABL už klepe na dveře!