Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

3. ABL Tišnov odehrála polovinu jarní části ABL

« zpět na seznam

9.6.2020

3. ABL Tišnov odehrála polovinu jarní části ABL

Po dlouhé době se na rozběhy tišnovského Xbowlingu postavili i hráči 3. ABL Tišnov, aby po delší pauze opět vyzkoušeli, jaké to je, postavit se tváří v tvář svým protihráčům. Stalo se tak 8. června a třetí liga tak odehrála první polovinu prodloužené jarní části ABL. Třetí kolo se nejlépe SCORE KINGu a Weapon X, když oba týmy udělaly stejný bodový zisk, ale na skóre vyšel lépe, s všeříkajícím názvem, SCORE KING.

Výše zmíněné oba týmy do toho hezky šláply, aby dotáhly tým Jdem to zkusit (46 b.), který stále drží první místo. Druhé místo patří Weapon X (44,5 b.). Třetí místo, s lehkou ztrátou na první tým, patří SCORE KINGu (40 b.) Následuje menší bodová propast a na čtvrtém místě naleznete Doubravník (32 b.), který má stejně bodů jako Šavlozubé Kuželky (32 b.), které jsou ale na pátém místě. Tabulku uzavírá Arizonská Obroda (30,5 b.), která ale ovšem ztrácí na 4. místo 1,5 bodů a na 3. místo jen 9 bodů, takže příští kolo může být vše jinak.

Hráčem 3. kola byl David Zeman (SCORE KING) s průměrem 182,80. Nejvyšší nához kola zahrál Zdeněk Havlát (Weapon X), která hodil hezkých 230. Bodově nejužitečnějších hráčů bylo tolik, že se na všechny můžete kouknout v celkových výsledcích ZDE. Možná bychom dostali vyhubováno, kdybychom nezmínili nejvyšší týmový průměr 530,00 a nejvyšší týmový nához večera 634, který zahrál tým SCORE KING.

Ke třetímu kolu 3. ABL Tišnov je to vše. Do druhé poloviny soutěže vstoupí týmy 22. června na centru Xbowling Tišnov18:30. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov