608 300 201

3. kolo LTDL je za námi

« zpět na seznam

11.8.2019

V posledních dvou týdnech proběhlo již třetí, předposlední kolo Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2019. Dělba bodů byla ve třetím kole víc než napínavá, neboť hned dvě skupiny fotily dva své vítězné týmy. Ačkoliv jsou body důležité, neméně důležitý je i průměr, který 6 týmům zajistí účast v bojích ve finálové skupině. Těšíme se tedy na poslední kolo základní části, které nás teď čeká.

Skupina B:

Ve skupině již od začátku svádí boje o první místo Bohunka a Tamtonelli Pelmel. Oba týmy od sebe dělí jediný bod v celkovém pořadí a ve třetím kole dokonce oba týmy získaly stejný počet bodů, proto mají foto společné. Shodný počet bodů zapsaly i týmy Davidův Vítězný Tým a EMILY. Týmy Příbuzní a Tým 69 měly taktéž téměř podobný bodový příděl, ale s rozdílem jediného bodu.

Tabulka po 3. kole:

1. místo Bohunka (60 b.), 2. místo Tamtonelli Pelmel (59 b.), 3. místo Davidův Vítězný Tým (34 b.), 4. místo Příbuzní (28 b.), 5. místo EMILY (27 b.), 6. místo Tým 69 (17 b.).

Hráčem kola byl jednoznačně Jirka Vítek (Tamtonelli Pelmel) s průměrem 225,00 a skoro 300, když ovšem nakonec zapsal „pouze“ 297. Hráčkou kola byla Katka Kessnerová (Bohunka) s průměrem 178,40. Nejužitečnějších hráčů bylo tolik, že Vám radši hodíme odkaz na celkové výsledky, kde si je můžete dohledat. Týmově pak váleli pánové z Tamtonelli Pelmel, když zahráli průměr 627,80 a nejvyšší nához 732.

Skupina A:

Průměrově nejvíc nabouchaná skupina předvádí opravdu solidní výsledky. Některé týmy se netají postupovými ambicemi, a tak již tušíme, že zde nalezneme nějakého aspiranta na postup na republikové finále. Zklamáním kola byla neúčast Outsiderů, kteří nedorazili, a ani neposlali omluvu.  Bodově samozřejmě válel Bowling Darts Rubín.

1. místo Bowling Darts Rubín (66 b.), 2. místo Mazáci Team (51,5 b.), 3. místo Lopatka Team (42 b.), 4. místo Uknown (36 b.), 5. místo Splitmix (24,5 b.), 6. místo Outsideři (5 b.).

Hráčem kola mohlo být hned několik hráčů, ale o čtvrt kuželky tato pozice náleží Mirovi Breburdovi (BDR) s průměrem 242,25 a jedinou hozenou 300 kola. Hráčkou kola byla Markéta Gabrhelová (Mazáci Team) s průměrem 224,40. Nejužitečnější hráče naleznete opět v celkových výsledcích ZDE. Týmově se kolo nejlépe vydařilo BDR s průměrem 681,00 a náhozem 799.

Skupina C:

Bodově nejvyrovnanější skupina, kde zápasy stojí opravdu za to. Vidět je to na celkové tabulce, kde jsou bodové rozdíly, oproti jiným skupinám, nejmenší. Třetí kolo se vyvedlo nejlépe Létem prohřátým Homonautům a Tišnovskému pivu, když oba týmy získaly shodně 16 bodů. Nicméně když dva se perou, třetí se směje, a tak vedoucím týmem skupiny je aktuálně tým Šavlozubé kuželky.

1. místo Šavlozubé kuželky (45 b.), 2. místo Tišnovské pivo (42 b.), 3. místo Weapon X (39 b.), 4. místo Jdem to zkusit (38 b.), 5. místo Létem prohřátí Homonauti (33 b.) a 6. místo Gule Boys (28 b.).

Hráčem kola byl Radim Klumpar (Jdem to zkusit) s průměrem 218,80 a nejvyšším náhozem 287. Hráčkou kola byla Lucka Borková (Létem prohřátí Homonauti) s průměrem 189,90. Stejně jako v předchozích skupinách, i ZDE naleznete odkaz na celkové výsledky, kde naleznete i nejužitečnější hráče kola. Týmově se třetí kolo povedlo Homonautům, kteří zahráli průměr 612,80 a nához 696.

Třetí kolo je za námi. Ještě chybí nástřel teoretické finálové skupiny, která vypadá následovně:

Bowling Darts Rubín (679,07), Mazáci Team (642,13), Jdem to zkusit (613,20), Tišnovské pivo (611,60), Tamtonelli Pelmel (609,92) a Gule Boys (599,27).

Věříme, že v posledním kole základní části LTDL 2019 zabojujete a předvedete krásné výsledky. Budeme se na Vás těšit.