Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

5. ABL Tišnov se solidně dramatizuje

« zpět na seznam

20.7.2020

5. ABL Tišnov se solidně dramatizuje

5. ABL Tišnov bylo odehráno předposlední kolo prodloužené jarní části a soutěž se dostala do dramatické situace. Do posledního kola jdeme s děleným prvním místem, o které se momentálně dělí vítěz pátého kola Kadla Team a Šviháci. Oba týmy mají shodně 81 bodů a velice podobná situace je i ve středu tabulky a na samém chvostu! Takže hurá do posledního kola!

První a druhé místo je aktuálně jasné. První Kadla Team (81 b.) má vyšší skóre, takže lepší výchozí pozice, pokud by druzí Šviháci (81 b.) zachovali bodovou shodu i v posledním kole. Ve středu tabulky máme situaci obdobnou, s tím rozdílem, že se jedná o boje o udržení na bedně a bodový rozdíl má hodnotu dvou bodů. Třetí je aktuálně tým ATD… (64 b.). Čtvrté místo patří týmu EMILY (62 b.), který stále může promluvit do umístění týmů na bedně. Na chvostu tabulky je souboj o udržení. Na pátém místě je aktuálně REBEL (47 b.), kterého ale mohou ohrozit šesté Odpadlé Lamy (40 b.), takže o sestupující příčku bude ještě boj!

Hráčem kola se stal Martin Zeman (Kadla Team) s průměrem 180,80 a nejvyšším náhozem kola 245. Martin Zeman, Alice Handlová a Renda Pek byli všichni nejužitečnější hráči kola, když získali 4 body. Nejlepší hráčkou byla Míša Škopíková (Kadla Team). Týmový průměr zahrál nejlepší Kadla Team, který zahrál průměr 467,20. Šviháci pak zahráli nejvyšší nához 567. Na celkové výsledky se můžete kouknout ZDE.

Dovolíme si Vám nabídnout ještě pozvánku na naše turnaje, které pořádáme, a které pro Vás mohou být atraktivní. Tím prvním je netradiční letní LOW-GAME. Je to stejný turnaj, který se hraje na Štěpána, a dokonce budou i tentokrát dárky! Budou se losovat, takže šanci vyhrát novou kouli, permice nebo hodiny s trenérem má každý, kdo se přihlásí. Zároveň hledáme ještě jeden tým do Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2020. Jedná se o doplnění „skupiny smrti“, takže opravdová výzva! Přehled aktuálních turnajů naleznete ZDE.

Poslední kolo 5. ABL Tišnov je naplánováno na 29. července v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov