Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

8. Tišnovský půlmaraton je za námi

« zpět na seznam

24.2.2020

8. Tišnovský půlmaraton je za námi

V sobotu 22. února byl na našem centru Xbowling Tišnov odehrán již 8. Tišnovský bowlingový půlmaraton. Organizačně jsme tentokrát nenechali nic náhodě, a tak jsme měli s předstihem potvrzených 9 skvělých týmů, které bojovaly nejen o zlatý štítek na putovním poháru, ale přišly si užít a vytvořit povedenou atmosféru tohoto tradičního turnaje. A také se jim to povedlo. Vítězem 8. Tišnovského bowlingového půlmaratonu se stal tým Xbowling Tišnov. Gratulujeme.

Cestu si k nám našly tři týmy z Ostravy. Již známá stálice StaToVar a nováčci Kelímci a Otubej. Z Holešova dorazil tým Trhová Osada. Z Třebíče dorazili pánové z Jdem to zkusit. Cestu k nám našli také hráči z týmu Bowling Darts Rubín. Z Kuřimi dorazily Tři Tety. Taky se zúčastnil tým Fanda a jeho banda, tentokrát ale bez Fandy, a tak hrála jen …. A jeho banda! A v neposlední řadě domácí tým Xbowling Tišnov.

Prezence týmů proběhla od 8:30, kdy se začaly týmy scházet na herně. Po organizačních povinnostech nám nebránilo nic v tom, abychom odstartovali další turnaj Tišnovského půlmaratonu, a tak jsme přesně v 9:00 celý turnaj odstartovali.

Celý turnaj byl odehrán tak, že na páru drah hrály vždy tři týmy. Na každé dráze patřil danému týmu vždy jeden řádek. Takže v každé hře hráli vždy dva hráči z týmu a jeden odpočíval. Hráči odehráli 4 hry na páru, a poté se posunuli o pár drah vpravo. Po odehrání bloku osmi her byly dráhy přemazány.

Celkově se všem týmům počítalo odehraných 24 her, ve kterých zahráli 76304 bodů a hodili 1649 striků. Celkový průměr všech hráčů byl 176,73. Maximální odehraný počet her jednotlivce byl 21 a odehrál je Mira Breburda (BDR). Největší nához turnaje byl 288, o který se postaral Lukáš Chytil (Xbowling Tišnov). Největší počet striků zahrál Kuba Vlachovič (Xbowling Tišnov), který zahrál 89 striků. Kuba byl také nejlepším hráčem turnaje, s průměrem 197,19. Nejlepší hráčkou byla Markéta Gabrhelová (BDR), která zahrála průměr 186,27. A jako poslední cenu jsme dali klobásky Martinovi Fučíkovi (Jdem to zkusit) za to, že nám hezky uzavřel tabulku hráčů. Výsledky jednotlivců naleznete ZDE.

No a teď k celkové tabulce týmů.

Na devátém místě se umístil tým Jdem to zkusit (7927 b.). Osmé místo tentokrát zahrál tým …. A jeho banda! (7983 b.). TŘI TETY (8416b.) skončil(i)y na osmém místě. Následující čtveřici týmů od sebe dělilo pouhých 87 bodů! De facto je to číslo, které může zahrát navíc jeden hráč v jedné hře! Takže v celkovém počtu her za celý den je to opravdu minimální rozdíl, a na bednu tak mohly pomýšlet všechny tyto týmy. Šesté místo obsadil StaToVar (8518 b.). Páté místo zahrál tým Bowling Darts Rubín (8575 b.), který ztrácel na čtvrtý OTUBEJ (8580 b.) pouhých 5 bodů!!!

A následují týmy umístěné na bedně. Parádní premiérové třetí místo uhráli Kelímci (8605 b.). Druhé místo obsadil tentokrát tým Trhová Osada (8676 b.), který už svůj zápis na putovním poháru také má, ale tentokrát to nevyšlo. Suverénním vítězem 8. Tišnovského bowlingového půlmaratonu se stal tým Xbowling Tišnov (9024 b.). Na výsledky týmů můžete kouknout ZDE.

Vážení účastnící 8. Tišnovského bowlingového půlmaratonu,

Patří Vám velká poklona za odehrání takového turnaje. Velké díky za vytvoření skvělé atmosféry turnaje. Věříme, že jste si jej náležitě užili! Dovolíme si Vás tedy pozvat na 9. Tišnovský bowlingový půlmaraton, který bude odehrán 29. srpna. Je to letní půlmaraton, takže místo guláše, bude grilovačka!

Díky za účast a v srpnu zase na viděnou!

Váš Xbowling team – bowling Tišnov