Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Aktuálně

Co se událo v posledních týdnech na našem centru

Co se událo v posledních týdnech na našem centru

24. 10. 2022

V následujících řádcích Vám připomeneme, co se událo v posledních týdnech na našem centru Xbowling Tišnov. A to od ABL Tišnov, přes říjnový Senior Cup, až po nového bowlera. Nejrychlejší výsledkový servis naleznete na Facebooku, kde se zpravidla snažíme příspěvky vkládat ještě týž večer. Krátké resumé pak naleznete pravidelně po odehraných kolech zde, na webových stránkách. Tak hurá na to!

číst více

Vítězové zářijových turnajů!

Vítězové zářijových turnajů!

27. 9. 2022

V září se na našem centru konaly hned tři Xbowlingové turnaje! Prvním byl další turnaj ze série Senior Cup Tour Tišnov 2022. Druhým bylo finále Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2022 a třetím byla zářijová Tišnovská Devítka! Všechny turnaje mají své vítěze i poražené, a tak se pojďme podívat na to, jak tyto turnaje dopadly.

číst více

ABL Tišnov nám odehrálo první kolo!

ABL Tišnov nám odehrálo první kolo!

27. 9. 2022

V posledních týdnech nám na našem centru Xbowling Tišnov odstartoval další ročník ABL! Jedná se o podzimní část, a v celorepublikovém měřítku tak započal již 23. ročník! V Tišnově máme složené 4 domácí ligy a jednu s regionální působností, kterou je 2. ABL Morava jih.

číst více

Poslední Tišnovskou Devítku vyhrál Milan Rössler

Poslední Tišnovskou Devítku vyhrál Milan Rössler

11. 9. 2022

Trochu jsme opomenuli rekapitulaci poslední srpnové Devítky, a tím pádem bychom připravili o chvilku slávy Milana Rösslera, který se zasloužil o své vítězství v srpnovém turnaji! Celkově se srpnové Devítky zúčastnilo 13 hráčů. V tomto množství se nám podařilo i zkonit výsledky a zapomenout shrnutí turnaje. Dobrá práce! Každopádně Milanovi Rösslerovi gratulujeme!

číst více

Základní část LTDL 2022 je dohrána!

Základní část LTDL 2022 je dohrána!

11. 9. 2022

Úplně jsme opomněli zrekapitulovat základní část Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2022!

Svůj poslední den základní části odehrála i skupina C. V této skupině jsme řešili předehrávku Létem prohřátých Homonautů, protože termínově jsme kolidovali s dovolenou, a tak padla volba na předehrávku. Možná právě to způsobilo dramatické vyústění skupiny, které skončilo shodným počtem bodů na prvním a druhém místě!

číst více

Termíny a skupiny ABL Tišnov podzim 2022

Termíny a skupiny ABL Tišnov podzim 2022

5. 9. 2022

Hezký začátek září přejeme všem bowlingovým nadšencům!

Již za pár dní nám startuje nová sezóna ABL Tišnov podzim 2022!

Na poslední chvíli jsme řešili komplikace s odhlášením několika týmů, a tak jsme museli zapátrat v archívech, jak to vlastně chodí, když je ve skupině 7 týmů! Nezapomněli jsme....

V přiloženém obrázku najdete rozložení skupin, včetně termínů a jmen kapitánů (to proto, kdyby bylo potřeba hostovat!)

V případě potřeby volejte Martinovi Malkovskému, organizátorovi ABL Tišnov, na tel. číslo 773 675 339.

V průběhu září a října Vás sezníme s novou bowlerskou posilou a navazujeme spolupráci i s mladými brigádníky, kteří chtějí zdokonalovat svoji bowlingovou hru, a tak jim k tomu dáme příležitost formou brigády. Takže očekávejte nové tváře! 

Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team - bowling Tišnov  

číst více

XV. Tišnovský půlmaraton je za námi!

XV. Tišnovský půlmaraton je za námi!

28. 8. 2022

V sobotu 27. srpna jsme pořádali na našem centru Xbowling Tišnov další Tišnovský půlmaraton. A byl to další turnaj, který byl v našich očích velice vydařený. Proč byl turnaj o něco náročnější než obvykle? Proč se turnaje zúčastnilo 7 týmu? Jakým se hrál turnaj systém, a kdo jej vyhrál? To se dozvíte v následujících řádcích.

číst více

Třetí kolo LTDL 2022 je dohráno!

Třetí kolo LTDL 2022 je dohráno!

23. 8. 2022

Předposlední kolo LTDL 2022 pro toto léto je minulostí. Všechny tři skupiny odehrály své kola, a tak je můžeme postupně zrekapitulovat. Zásadní informace jsou: Skupina A neodehrála celý večer, protože vlivem technických problémů uvolnili večer a dohrávku nestihli skrze marodku v týmu. Ondrci s.r.o. a Létem prohřátí Homonauti využili předehrávky, a tak čtvrté kolo bude odehráno bez těchto týmů. A taky víme, že finále LTDL 2022 bude odehráno 22. září!

číst více

Srpnový Senior CUP vyhrál Franta Ježek

Srpnový Senior CUP vyhrál Franta Ježek

17. 8. 2022

V neděli byl odehrán další turnaj série Senior Cup Tour Tišnov 2022. Původně bylo přihlášeno 11 hráčů, ale po pár minutách tréninku nám ze zdravotních důvodů odstoupil Jirka Vítek. Turnaj tak odehrálo celkově 10 hráčů, kteří odehráli turnaj obdobným způsobem jako v červenci. Hráči odehráli 8 kvalifikačních her a poté vznikla finálová šestka, která odehrála jednu finálovou hru. Finále nejlépe zvládl Franta Ježek, který srpnový turnaj vyhrál. Gratulujeme!

číst více

Druhé kolo Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2022 je za námi!

Druhé kolo Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2022 je za námi!

9. 8. 2022

Všechny tři skupiny LTDL 2022 odehrály své druhé kolo, a tak přinášíme rekapitulaci druhého kola. Začaly padat i perfect games a průměry jsou v této soutěži také velice slušné! Pokud bychom měli vypíchnout nejlepší tým 2. kola, jednoznačně to budou TŘI TETY s průměrem 658,20!

číst více