Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Aktuálně

Vánoční dvojice vyhráli Lucka a Jirka Borkovi!

Vánoční dvojice vyhráli Lucka a Jirka Borkovi!

13. 1. 2022

Je to k nevíře, ale přinášíme zapomenutý report z Vánočních smíšených dvojic! Omlouváme se za zdržení a jdeme na to! Vánočních dvojic se zúčastnilo 11 dvojic, kterým se nový systém turnaje zamlouval, a tak jsme se rozhodli, že další dvojice budou víc než tematické! No prostě je odehrajeme na Valentýna! A ty vánoční vyhráli manželé Borkovi! Gratulujeme!

číst více

Mistrovství Tišnova

Mistrovství Tišnova

30. 12. 2021

Zdravíme VŠECHNY BOWLINGOVÉ NADŠENCE!

Jak již bývá tradičním zvykem, tak i pro podzimní část  ABL 2021 pořádáme Mistrovství Tišnova!

A i pro tuto sezónu udělíme titul Mistra a Mistryně města Tišnov!

Turnaj probíhá 10. a 11. ledna!

číst více

Krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2022

Krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2022

23. 12. 2021

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi a milovníci bowlingu. Rok se s rokem sešel a máme tady opět Vánoce. Rok 2021 nebyl pro nikoho z nás vůbec jednoduchý, stejně jako ten loňský. Proto, více než kdy jindy, přejeme všem hodně zdraví a velkou dávku ohleduplnosti, porozumění a trpělivosti nejen pro nadcházející svátky vánoční, ale i do roku 2022.

Prožijme proto společně Vánoce a příchod Nového roku se svými rodinami, blízkými kamarády či jen známými a věnujme si navzájem lásku a porozumění.

Děkujeme Vám za přízeň našemu Vašemu centru Xbowling Tišnov, na sportovním poli přejeme co nejlepší výsledky a v osobním životě pojďme všichni společně porazit ten zatracený Covid.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

číst více

Vážení zákazníci a přátelé!

Vážení zákazníci a přátelé!

10. 12. 2021

V následujících řádcích si Vám dovolíme nabídnout naše dárkové poukazy, pozveme Vás na některé z našich turnajů jako je Turnaj smíšených dvojice, Štěpánská, nebo třeba Mistrovství regionu, a nebo nabídneme možnost málého vánočního večírku pro Vaše přátele, kolegy či rodinu smiley Proto čtětě....

číst více

Poslední HD v 7.ABL Tišnov vyhrál tým Pitbulli!

Poslední HD v 7.ABL Tišnov vyhrál tým Pitbulli!

2. 12. 2021

Ve středu 1.12 se odehrál poslední HD7.ABL Tišnov. Pro sezónu podzim 2021 tak máme hotovo, protože na centrum Xbowling Tišnov to byla poslední soutěž, která nebyla ukončena. Po tak dlouhé době jsme opravdu rádi, že se konečně zažilo vyhlášení, předání cen a ukončení ročníku. Poslední HD nám vyhrál tým Pitbulli se ziskem 15,5 bodů. Musíme podotknout, že to bylo velice těsné vítězství a třeba pátý tým v pořadí Puzzle získal 13,5 bodů, což je ztráta na vítěze pouhé dva body. Na přesné výsledky se můžete podívat v odkazu tohoto příspěvku.

číst více

Všechováci slaví vítězství v posledním HD v 6.ABL Tišnov!

Všechováci slaví vítězství v posledním HD v 6.ABL Tišnov!

2. 12. 2021

V pondělí 29.11. se na našem centrum Xbowling Tišnov uzavřela 6.ABL Tišnov a už nám chybí pouze poslední soutěž a máme celý ročník úspěšně za sebou. Vítězem posledního HD se stal tým Všechováci se ziskem 20,5 bodů a jen tak potvrdil nadvládu v této soutěži. Nejlepší průměr 477,60 bodů si připsal právě vítězný tým Všechováci, ale nejvyšší nához tohoto HD si připsal tým Úsušáci a to krásných 522 bodů.

číst více

Vítězem listopadové Devítky se stal Jarda Pařízek!

Vítězem listopadové Devítky se stal Jarda Pařízek!

30. 11. 2021

Poslední listopadovou neděli byla odehrána na našem bowlingovém centru Xbowling Tišnov odehrána poslední letošní Devítka. Na poslední chvíli se nám nedostavili dva hráči, a tak jsme celý turnaj odehráli v 16 lidech. Nechybělo ani velice napínavé finále, ze kterého nakonec nejlépe vyšel Jarda Pařízek, který se konečně dočkal svého vítězství! Gratulujeme!

číst více

BEAT THE PINS slaví titul v 2.ABL B (jih)!

BEAT THE PINS slaví titul v 2.ABL B (jih)!

29. 11. 2021

Ve čtvrtek 25.11. se na centrum Xbowling Tišnov se odehrál poslední HD2.ABL B (jih) a známe tak postupujícího do 1.ABL B (jih). Po dlouhé době máme konečně ukončenou sezónu a trochu se nám změní skupiny pro jarní část. Než si vše shrneme tak musíme poděkovat všem týmům za skvělý ročník a pohodu která se vytvořila. Poslední HD vyhrál tým TGNCK se ziskem 21 bodů a patří jim také nejlepší zahraný průměr 550,20 bodů. Nejvyšší nához 634 bodů nám předvedl tým Predators.

číst více

Dramatická koncovka v 5.ABL Tišnov v posledním HD!

Dramatická koncovka v 5.ABL Tišnov v posledním HD!

25. 11. 2021

Jak už se psalo v minulém článku, tento týden se na centrum Xbowling Tišnov hraje jeden finálový den za druhým. Tentokrát si svůj poslední HD odehrála 5.ABL Tišnov kde nám do HD vstoupil z prvního místa tým Emily. Podařilo se jim vedení udržet a slavit titul? Vítězným týmem posledního HD se stal tým Pacienti se ziskem 20 bodů. V týmových statistikách se skvěle reprezentovala tišnovská omladina z TCM s nejvyšším náhozem 616 bodů a parádním průměrem 557,60 bodů a do nového ročníku se máme na co těšit. Velká gratulace.

číst více