Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Aktuálně

Vyrovnaná 7.ABL Tišnov si odehrála 1.HD

Vyrovnaná 7.ABL Tišnov si odehrála 1.HD

23. 9. 2021

Ve středu 22.9. se odehrála 7.ABL Tišnov, která tak uzavřela ligový kolotoč 1. HD na centrum Xbowling Tišnov. Musíme se přiznat, že takový nápor ligových soutěží už nám opravdu chyběl a po dlouhých měsících, kdy se nic nedělo je to krásný pocit. Pojďme se ovšem věnovat lize a představit si poslední šestici týmů, která nám vstoupila do soutěže. V soutěži se nám představí MORAVÁCI, UMPALUMPOVÉ, PITBULLI, PUZZLE, T. O. BÍLÝ LEV a ALFASQUADRA.

číst více

Svůj 1. HD si odehrála 6.ABL Tišnov!!

Svůj 1. HD si odehrála 6.ABL Tišnov!!

21. 9. 2021

Delší dobu o nás nebylo slyšet? Nebojte se přátelé, soutěže na našem centrum Xbowling Tišnov pokračují a v pondělí 20.9 se nám představila 6.ABL Tišnov. Je to předposlední soutěž, která si odehrála svůj 1. HD. Soutěž je ve složení ÚSUŠÁCI, ESBIČA, VŠECHOVÁCI, PIVNÍ SLÁMA, NECHYŤ RYBY a KRVAVÝ ZÁDA. Musíme říct, že tato skupina má opravdu parádní názvy týmů a můžeme se tak určitě těšit i na parádní představení. Hned na začátku nám bez omluvy nedorazil tým Nechyť Ryby a uvidíme, jak tuto situaci vyřešíme, ale hned jak se k nám informace dostala, tak ji naše centrum začalo řešit. Ovšem pokud se nám dobrovolně hlásí tým ze 7.ABL Tišnov, hned se nám ozvěte, protože díky tomu uděláme všechny ligy šestičlenné. Kdo se dostal do vedení po 1. HD, jsou to třeba Krvavý záda a všem tak ukazují záda??

číst více

Do boje vstoupila 2.ABL B (jih)

Do boje vstoupila 2.ABL B (jih)

17. 9. 2021

Přátelé pokračujeme a v rychlém sledu události nám své první kolo odehrála 2.ABL B (jih). Své první kolo si odehrála na centrum Xbowling Tišnov. Tato skupina má naplánované čtyři termíny právě na Xbowling Tišnov a dva termíny odehraje na Bowling Blansko. Naše centrum je tento týden opravdu našlapané, dráhy po dlouhé době mají opět zátěž, na kterou jsou zvyklé a konečně i organizátoři si přijdou na své. Představíme si týmy pro letošní sezónu, které dostanou šanci zabojovat o 1.ABL B (jih) a jsou to GULE BOYS, JDEM TO ZKUSIT, BEAT THE PINS (změna názvu týmu 3M), PREDATORS, TGNCK a TING ŽABA. Který tým se po 1.HD usadil na první příčce?

číst více

Pacienti v čele 5.ABL Tišnov po 1.HD

Pacienti v čele 5.ABL Tišnov po 1.HD

16. 9. 2021

Ve středu 15.9 se na našem centrum Xbowling Tišnov odehrál v pořadí už třetí hrací večer nové sezóny ABL ligy. Tentokrát se nám představila 5.ABL Tišnov. Ta dlouhá covidová pauza nebyla opravdu příjemná a když vidíme, jak naše centrum opět ožilo, je to opravdu krásný pocit. Představíme si týmy, které budou bojovat o titul v lize a jsou to ATD, EMILY, PACIENTI, RYCHLÝ KOULE, ŠVIHÁCI a TCM. Bude tato liga vyrovnaná, nebo se nějaký tým dokáže hned na startu utrhnout? Pojďme se podívat na výsledky 1.HD.

číst více

Kadla Team je v čele 4.ABL Tišnov po 1.HD!!

Kadla Team je v čele 4.ABL Tišnov po 1.HD!!

15. 9. 2021

V úterý 14.9 nám odstartovala 4.ABL Tišnov. Je to druhá liga, která se po nekonečné pauze rozjela na našem centrum Xbowling Tišnov. Konečně to zase začíná na našem centrum dupat, koulet a ozývat se radostný křik při lize. Pevně věříme, že to dlouho vydrží. Podívejme se na složení ligy, kde se nám představí šestice týmu FIGURY, INSPIRO TCM, KADLA TEAM, KARTEP, KOMINÍCI a SPLITMANI. Kdo se nám usadil na prvním místě mezi týmy a který hráč si přinesl nejlepší formu? Tyto otázky nám zodpoví následný menší report 1.HD.

číst více

Po 1.HD v 3. ABL Tišnov vede tým Tři Tety!

Po 1.HD v 3. ABL Tišnov vede tým Tři Tety!

14. 9. 2021

Dámy a pánové, je to až neuvěřitelné, ale je to tak. Na centrum Xbowling Tišnov nám v pondělí 13.9.2021 odstartovala po dlouhé covidové pauze ABL liga. Hip hip hurá, hip hip hurá. Jako první se nám představila 3. ABL Tišnov, a to ve složení SCORE KING, SIMPSONOVI TIŠNOV, ŠAVLOZUBÉ KUŽELKY, TŘI TETY, WEAPON X a XTEAM.  Úvodní představení máme za námi a pojďme se podívat na výsledky a výkony hráčů.

číst více

Bowling Darts Rubín vítězem X. Tišnovského bowlingového půlmaratonu!

Bowling Darts Rubín vítězem X. Tišnovského bowlingového půlmaratonu!

2. 9. 2021

Původně měl být X. Tišnovský bowlingový půlmaraton odehrán již v únoru, pak v červnu, a pak zase v červenci, ale nakonec jsme se stejně dočkali! 28. srpna si dali dostavení na bowlingovém centru Xbowling Tišnov všichni ti, kteří si opět nenechali ujít parádní dvanáctihodinovou akci, která nám pomyslně otevírá novou bowlingovou sezónu. Turnaje se zúčastnilo 9 týmů, z nichž pouze jeden jediný mohl nad hlavu pozvednout putovní pohár. Oním týmem byl tentokrát brněnský Bowling Darts Rubín! Gratulujeme!

číst více

LTDL 2021 má dohranou základní část!

LTDL 2021 má dohranou základní část!

28. 8. 2021

Tak! A je to tady! Letní Tišnovská Devítková Liga 2021 odehrála poslední kola základní části, a my už víme, které týmy se zúčastní tišnovského finále! Přinášíme Vám rekapitulaci umístění v základní části, přehled nejlepších žen a mužů, a v neposlední řadě také postupovou finálovou skupinu. A také informaci, že z Tišnova postupují na celorepublikové finále hned tři týmy. Takže jdeme na to.

číst více