Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

ABL v Tišnově byla odstartována 6. ligou!

« zpět na seznam

3.6.2020

ABL v Tišnově byla odstartována 6. ligou!

V Tišnově nám na centru Xbowling Tišnov opět odstartovaly soutěže amatérských bowlingových týmů. ABL nám v Tišnově odstartovala 6. ABL Tišnov, která se dostavila ke druhému hracímu dni.  Nejlépe se s druhým kolem popasovali Splitmani, kteří se stali vítězi hracího dne a odrazili se ze samotného dna až na druhé místo!

Druhé kolo nám citelně zamíchalo tabulkou, ale takovým stylem, že rozhodně není nic ztraceno. Týmy totiž mají velice vyrovnané skóre, a to až tak, že mezi šestým a druhým týmem stačí jeden vzájemný zápas. Máme se tedy na co těšit!

Jediný tým, který si udržuje distanční odstup od skupiny, je tým Rychlých koulí (33,5 b). Rychlý koule drží prozatímní první příčku. Druhé místo ubojovali Splitmani (24,5 b.). Třetí a čtvrté místo drží stejný bodový zisk. Jsou to Všechováci a Trojský kůň. Oba týmy mají shodných 24 bodů. Nechyť ryby (23 b.) je aktuálně na pátém místě. Tabulku nám uzavírají Úsušáci (21 b.), ale jak jsme psali, na druhé místo ztrácí body, které mohou uhrát v jediném utkání.

Nejlepším hráčem kola se stal Pepa Antonovič ml. (Všechováci), který zahrál průměr 178,40. Nejvyšší nához zahrál Erik Novák (Nechyť ryby), který zahrál nához 204. Nejužitečnějším hráčem pak byl Standa Joska (Úsušáci), který uhrál 5 bodů. Týmový nejvyšší průměr zahráli Splitmani, a to 472,20. O nejvyšší nához se pak postarali Všechováci, kteří zahráli nához 516. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Druhé kolo 6. ABL Tišnov je za námi. My už se těšíme, až se s Vámi potkáme zase ve třetím kole, které je naplánováno na 15. června v 18:30. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov