608 300 201

Aleš Vítek si vyhrál první skleněnou kuželku!

« zpět na seznam

29.4.2019

Poslední dubnová neděle patřila na našem centru opět Tišnovské devítce. Tentokrát bylo do turnaje přihlášeno 18 hráčů, kteří si to rozdali o překrásnou skleněnou Xbowling kuželku, jejímž majitelem se stal Aleš Vítek. Gratulujeme!

Prvně musela osmnáctka hráčů projít kvalifikací, která určila pořadí, na jehož základě došlo k rozházení hráčů do vyřazovacích bojů, takže nás po kvalifikaci tentokrát nikdo neopustil a pokračovalo se dál. Po kvalifikaci došlo k losování měšce, který připadl celý Jirkovi Vítkovi.

Po rozlosování hráčů do vyřazovacích bojů došlo k prvním dvěma hrám, po kterých nás opustila šestice hráčů. Z této šestice se nejlépe umístila Eva Šimečková, která se umístila na 13. místě, a zároveň se stala nejlepší ženou turnaje. Po vyřazení této šestice se pokračovalo dalším kolem, které se hrálo na dvě hry.

Po dalším kole nás opustila další šestice hráčů. Z této šestice se nejlépe umístil Karel Bajer, který byl autorem jediné 300 turnaje. Karel se umístil na 7. místě. Zmínit musíme i Martina Ondriáše, který se umístil na 10. místě, a vyházel si tak free-entry do dalšího turnaje.

Finále bylo skoro čistě kuřimského ražení! Prý tento fakt musíme vyzdvihnout a připomenout, jak kuřimský patriot Jarda doporučil!

Finále dopadlo následovně:

Na šestém místě Zdeněk Veselý. Na pátém místě se umístil Pavel Trtílek. Bramborovou příčku si vyházel Honza Kolařík. Jirka Vítek nasadil na krk bronzovou medaili za třetí místo. Jarda Kolařík si odnesl stříbro za druhé místo. Zlatou medaili a skleněnou kuželku za vítězství dubnové Devítky si odnesl Aleš Vítek. Gratulujeme!

Dubnová Tišnovská devítka je za námi. Obsazovačka na Květen je již otevřená a přihlásit se můžete ZDE.

Zároveň jsme otevřeli obsazovačku na Letní Tišnovskou Devítkovou Ligu 2019, takže pokud máte tým, můžete se přihlásit ZDE.