Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Arizonská Obroda vítězem 4. ABL Tišnov

« zpět na seznam

9.12.2019

Arizonská Obroda vítězem 4. ABL Tišnov

Poslední hrací večer odehrála 4. ABL Tišnov, který byl po drobných komplikacích přeložený na jiný termín. Čtvrtá liga tak zakončila svoji podzimní jízdu, která skončila povedenou after párty. Napínavý průběh ligy skončil tak, že vítězem čtvrté ligy se stal tým Arizonská Obroda.

Vítězem celé soutěže se stal tým Arizonská Obroda (94 b.). Tomuto týmu se v soutěži dařilo, a tak jej ještě párkrát zmíníme v individuálních statistikách. Druhé místo urvali Šamani (87 b.). Šamani v průběhu soutěže bojovali někde mezi 4.-3. místem, a tak je pro ně druhé místo parádní výsledek hoden nadmíry spokojenosti. Kartep (78,5 b.) nastoupil do soutěže ve vysokém tempu, a dost dlouhou dobu jej také určoval, pak ale přišly dvě klopýtnutí, která Kartep odsunula na třetí místo. I tak je z toho ale bedna. Pacienti (68 b.) měli na umístění na bedně, ale poslední kola lehce pustili, a tak je to umístění těsně před branami na bednu, tedy 4. místo. Kominíci (65 b.) měli nastavené pohodové tempo, které nakonec uhrálo 5. místo. Nově příchozí Kadla Team (57,5 b.) přišla z 5. ligy a ve vyšší soutěži se rozkoukávala skoro celou sezonu. I přes úctyhodný počet „seřizovačů mířidel“ formou legálního dopingu to ale stačilo jen na šesté místo. Pořadí týmů je tedy jasně dané.

A co hráčské statistiky?

Ty zcela ovládla Arizonská Obroda. V tomto týmu totiž figuruje Jarda Kolařík, jakožto nejužitečnější a nejlepší hráč soutěže s průměrem 182,70 a celkovým ziskem 24,5 bodů. Renča Vrtěnová, která je taktéž kmenovou hráčkou týmu, je pro změnu zase nejlepší hráčka skupiny s průměrem 146,13. Týmově na průměr zahrála také nejlépe Obroda, a to 479,80. Na celkové výsledky soutěže můžete kouknout ZDE.

Vážená, celá 4. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď otevřené Mistrovství Tišnova, do kterého se můžete přihlásit ZDE. Takže se můžete zapojit do bojů o nejlepšího hráče Tišnova, o postup na Mistrovství Regionu, a případně vybojovat postup na Mistrovství ČR ABL. Takže neváhejte s přihlašováním.

Jinak Vám přejeme klidné svátky a ať Vám to padá i v novém roce!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov