Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Arizonská obroda vítězí v 5. kole 3. ABL Tišnov

« zpět na seznam

17.7.2020

Arizonská obroda vítězí v 5. kole 3. ABL Tišnov

Pátý hrací den 3. ABL Tišnov odehrálo 5 týmu. Tým Jdem to zkusit si zvolil cestu předehrávky, a i když měli největší týmový průměr, potřebovali ještě o dva body navíc, aby se stal vítězem kola. Ve velmi těsných zápasech se nakonec z vítězství radovala Arizonská obroda. Jak můžete vidět na fotce radost byla obrovská.

Boj o první místo svádí týmy Jdem to zkusit (79,5 b.) a jejich rival Score King (75,5 b.). Vzájemný zápas v posledním kole může ještě významně zatočit pořadím. Bronzovou příčku hájí Weapon X (62,5 b.). Na záda jim dýchá vítěz hracího večera Arizonská obroda (56,5 b.). Jen o dva body mají méně a jsou na pátém místě Šavlozubé kuželky (54,5 b.). Tabulku nám pak uzavírá šestý Doubravník (46,5 b.).

Nejlepším hráčem hracího večera se stal předehrávající Lukáš Benáček (Jdem to zkusit) s průměrem 199,60. Ten také zaznamenal první dva nejvyšší náhozy. Krásných 237 a 248. Ženou hracího večera se již tradičně stala Renča K. V. (Arizonská obroda) s průměrem 144,60. Neporaženým a nejužitečnějším hráčem se stal Radek Kříž (Weapon X) s plným počtem 5 bodů. Nejvyšší týmový průměr zaznamenal již zmiňovaný tým Jdem to zkusit s průměrem 523.20, avšak nejvyšší nához patřil vítězi kola Arizonské obrodě, a to 601. Na výsledky se můžete povídat ZDE.

Dovolíme si Vám nabídnout ještě poznámku na naše turnaje, které pořádáme, a které pro Vás mohou být atraktivní. Tím prvním je netradiční letní LOW-GAME. Je to stejný turnaj, který se hraje na Štěpána, a dokonce budou i tentokrát dárky! Budou se losovat, takže šanci vyhrát novou kouli, permice nebo hodiny s trenérem má každý, kdo se přihlásí. Zároveň hledáme ještě jeden tým do Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2020. Jedná se o doplnění „skupiny smrti“, takže opravdová výzva! Přehled aktuálních turnajů naleznete ZDE.

Předposlední hrací den 3. ABL Tišnov máme za sebou a můžeme se těšit na finálový hrací večer, který se bude konat 27. 7. 2020 v 18:30 u nás na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team - bowling Tišnov