Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

ATD… vyhrálo sedmou ligu!

« zpět na seznam

24.5.2019

ATD… vyhrálo sedmou ligu!

7. ABL Tišnov odehrála svoji jarní část, a tak konečně známe vítěze. Do finálového kola šla skupina s tím, že první tři místa jsou téměř jistě rozdělená. Třetí místo náleželo Splitmanům, ale o prvenství bojovaly ATD… a Davidův vítězný tým, který šel do finále s předehrávkou, neboť se posledního dne nemohli z pracovních důvodů zúčastnit. Možná právě tento fakt nahrál do rukou ATD… který se tak umístil na prvním místě soutěže. Gratulujeme!

Velké souboje se sváděly jak na konci tabulky, tak i na špici. Souboj o první místo lépe zvládl tým ATD…(114 b.), který se tak umístil na prvním místě jako vítěz soutěže. Z tohoto souboje hůře vyšel Davidův vítězný tým (104 b.), který se tak umístil na konečném druhém místě. Svoji neotřesitelnou třetí pozici si udrželi Splitmani (76,5 b.). Těsně pod bednou tentokrát skončil tým RAPO (60 b.), který tak obsadil 4. místo. Páté místo obsadil Trylyjon chib (54 b.). Šesté místo tentokrát obsadil T. O. Bílý lev (41,5 b.), který do této soutěže nastoupil tentokrát v neúplné sestavě.

Máme tu i individuální statistiky:

Nejlepším a nejužitečnějším hráčem skupiny byl David Zeman (Davidův vítězný tým). Zahrál průměr 171,13 a získal 26 bodů. David také zahrál nejvyšší nához soutěže 219. Nejlepší hráčkou pak byla Pája Procházková (RAPO) s průměrem 142,67. Davidův vítězný tým zahrál nejvyšší nához 552 a nejvyšší průměr 454,10.  Na celkové statistiky můžete kouknout ZDE.

7. ABL Tišnov ukončila základní část, ale jarní části ABL ještě konec není. Na programu je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE. Dále můžete zkusit týmové baráže na MČR ABL, nebo se zúčastnit Letní Tišnovské Devítkové Ligy, do které se můžete přihlásit ZDE.

Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov