Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Červencový Senior Cup vyhrál Luba Blažek

« zpět na seznam

19.7.2019

Červencový Senior Cup vyhrál Luba Blažek

Červencový Senior Cup byl odehrán 14. července. Tentokrát se turnaj nesl ve znamení hned několika zvláštností. Manželé Petrákovi zapíjeli vnoučka, Jarda Vrkoč slavil narozeniny, všichni hráči byli tentokrát směrování vlevo, protože se otočilo pro následující půlrok posouvání drah, a celkovým vítězem turnaje se stal Luba Blažek. Všem Gratulujeme!

Turnaje se tentokráte zúčastnilo 16 hráčů. Pro postup z kvalifikace, ze které postupovalo 12 hráčů, bylo třeba zahrát minimálně 929 bodů. Toto číslo ovšem tentokrát zahráli hned dva hráči, a tak rozhodoval vyšší nához, který zahrál Honza Kolařík. Prvním nepostupujícím se tak stal Petr Toufar, který ale dostal alespoň cenu útěchy.

Jak již bylo řečeno, z kvaldy postupovalo 12 hráčů. Hrály se dvě hry na součet, kdy hráč s nižším náhozem na dráze v turnaji skončil. V turnaji tedy nepokračovalo šest hráčů. Z této vyřazené šestice se nejlépe umístil Miloš Otiepka, který se umístil na 7. místě. Za zmínku stojí i desáté místo Jardy Kolaříka, který má tak díky tomuto umístění další turnaj zdarma. Gratulujeme.

Zůstala nám finálová šestka, která si zahrála finále na jednu hru, která rozhodla o konečném umístění v turnaji. Více než kdy jindy, tak o konečném pořadí rozhodovaly handicapy. Vzpomeňme na razantní úpravu HDC do nové sezony. O to víc je konečné pořadí zajímavější.

Šesté místo obsadil Rosťa Poláček (172 b.). Páté místo patří Karlovi Bajerovi (173 b.). Čtvrté místo patří Jirkovi Vítkovi (177 b.). Třetí příčku obsadil Jirka Málek (184 b.). Druhé místo náleží Frantovi Ježkovi (199 b.). Vítězem červencového Senior Cupu se stal Luba Blažek (203 b.). Gratulujeme!

Srpnový turnaj je naplánován na 11. srpna a přihlásit se do něj můžete ZDE. Výsledky červencového turnaje naleznete ZDE. Doporučujeme také kouknout na zajímavý celoroční žebříček, který naleznete ZDE.

V Srpnu se na Vás budeme těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov