Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Červencovým vítězem Senior Cupu se stal Jirka Vítek

« zpět na seznam

17.7.2020

Červencovým vítězem Senior Cupu se stal Jirka Vítek

Tradičně druhá neděle v měsíci patřila dalšímu turnaji ze série Senior Cup Tour Tišnov 2020. I tentokrát se turnaje zúčastnilo více než 18 hráčů, a tak byla nutná předehrávka. Rivalita turnaje byla veliká. Několikrát rozhodoval o pořadí vyšší nához a někteří favorité se do finále ani neprobojovali. Vítězem turnaje se nakonec stal Jirka Vítek. Gratulujeme!

Pořadí v celoročním žebříčku je opět našlapané, a věříme, že díky změně bodování, kterou přinesl nový ročník, si je každý hráč vědom svého zaváhání, protože každá chyba může stát cenné body. O těchto věcech se rozhoduje už při samotné kvalifikaci.

Kvalifikací tentokrát neprošlo 8 hráčů a hráček. Cenu útěchy si tentokrát odnesla Míša Škopíková, která se umístila na 20. místě, a mohla se tak radovat alespoň z čokošky. Druhou cenu si další žena, kterou byla Renča K. V., která se umístila na 13. místě, a byla tak první nepostupující do vyřazovacích bojů.

Kolo play-off bylo pro některé hráče obzvláště těžké. Ve vyřazené šestce se ocitl Dušan Túroci, který si za desáté místo odnesl start v dalším turnaji zdarma. Svou cestu v turnaji zde skončil také Franta Ježek, který skončil na celkovém 7. místě, a byl tak první hráč pod čarou finálové šestky.

No a vzniklá finálová šestka si to rozdala o konečné umístění.

Na šestém místě se umístil Honza Kolařík (145 b.). Páté a čtvrté místo mělo bodovou shodu. Miloš Otiepka se díky HDC dostal na konečný součet 161 bodů, který sdílel s Martinem Zemanem. Zde ale rozhodoval vyšší nához, který měl vyšší Martin, díky absenci HDC. Takže pánové obsadili páté a čtvrté místo. František Mach (174 b.) se zúčastnil teprve druhého turnaje série, a hned z toho byla bedna. Tedy celkové třetí místo. Stříbro na krk pověsil Janis Simeonidis (187 b.). Vítězem červencového turnaje se pak stal Jirka Vítek (216 b.), který si na krk pověsil zlato. Gratulujeme!

Červencový turnaj je za námi. Srpnový turnaj je před námi a obsazovačka je již téměř plná, takže je otevřená předehrávka.

Těšíme se na Vás zase v srpnu.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov