Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Červnovou kuželu vyhrál Franta Ježek

« zpět na seznam

26.6.2019

Červnovou kuželu vyhrál Franta Ježek

23. června byla na centru Xbowling Tišnov odehrána červnová Tišnovská Devítka. Červnového turnaje se zúčastnilo 18 hráčů. K vidění byly tentokrát zajímavé výkony, zejména finálové, kdy mezi prvními hráči byl minimální rozdíl! Nejlépe však zvládl finále Franta Ježek, který si odnesl svoji první skleněnou kuželku. Gratulujeme!

Tišnovská devítka se hraje tak, že hráči odehrají kvalifikační hry, které rozhodnou o pořadí nasazení do vyřazovacích bojů. Vzhledem k tomu, že bylo přihlášeno 18 hráčů, znamenalo to, že do vyřazovacích kol postoupili úplně všichni.

Po kvalifikaci se vždy dostaneme k tomu, že se losuje měšec. Obsah celého měšce si tentokrát odnesl Radim Klumpar, kterému gratulujeme.

Zajímavostí při rozřazování byl například neskutečný kalkul (šprým), který předvedli hráči z Rubínu, když nastoupili do vyřazovacích bojů stejně, jako do kvalifikace. Podobná situace se v menším rozsahu objevila i na jiných drahách.

Nicméně, po prvním kole nás opustilo šest hráčů. Z celé šestice se nejlépe umístil Honza Kolařík, který skončil na 13. místě. V této šestici také byla jediná žena turnaje Renča Vrtěnová, která se umístila na 16. místě.

Následovalo další kolo, které se hrálo na dvě hry. V téhle šestici se vždycky rozhoduje o tom, kdo bude mít příští turnaj zdarma. Tentokrát se na 10. místě umístil Radek Kříž. Nejlépe se z vypadlé šestky umístil Mara Habart, který skončil na 6. místě.

Vznikla nám finálová šestka, která si to rozdala na jednu hru. Šestý skončil Mira Breburda (169 b.). Jarda Kolařík se umístil na pátém místě (173 b.). Na čtvrtém místě se umístil vítěz poslední devítky Roman Paciorek (200 b.). Bronz si na krk pověsil Lukáš Benášek (203 b.). Stříbro si odnesl Zdeněk Hurt (210 b.). Zlatou medaili a skleněnou kuželku si protentokrát odnesl Franta Ježek (213 b.). Gratulujeme!

Červnová Devítka je za námi a vítěze známe. Červencová Devítka nakonec bude! Ačkoliv nás čeká Letní Tišnovská Devítková Liga, tak i přesto se do obsazovačky můžete přihlásit ZDE. Zároveň pro Vás chystáme i další diskriminační turnaj, jehož termín brzy oznámíme. Budeme se na Vás těšit a užijte léta. Pro trénink jsme si pro Vás nachystali tradiční letní akci 1+1 hodina ZDARMA! Akce platí po celé léto a nevztahuje se na abonenty.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov