Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

CK Apollon má namířeno zpět do 1. ABL!

« zpět na seznam

24.11.2019

CK Apollon má namířeno zpět do 1. ABL!

Poslední večer základní části 2. ABL Morava jih byl odehrán 21. listopadu na centru Xbowling Tišnov. Šestičlenná skupina měla o co bojovat, a také se tak stalo. A jak se na druhou ligu patří, tak i zde jsme byli svědky parádních zápasů, kdy o konečném stavu tabulky rozhodovaly zápasy poslední. Vítězem 2. ABL Morava jih se stal tým CK Apollon, který se zde ohřál jen na půl sezony a míří zpět do 1. ligy! Gratulujeme!

Vítězem soutěže se zcela zaslouženě stal tým CK Apollon (92,5 b.), který předváděl solidní výsledky po celou sezonu. Ačkoliv poslední kolo nezahrál CK Apollon úplně ideálně, na vítězství celé ligy to stačilo. Takže hurá do první ligy. Druhé místo získal tým TGNCK (88 b.). Zejména díky výkonům Jirky Vítka a Franty Macha mohl tento tým držet první místo, kdyby bylo o jeden zápas šestého kola více… Velice slušná bitva se svedla o třetí místo, kdy do posledního zápasu nastoupily týmy Xteam (79 b.) a Homonauti (73 b.). Zde ze vzájemného utkání o třetí místo lépe vyšel Xteam. Na Homonauty pak zbylo místo čtvrté. Tišnovské pivo (62 b.) uhrálo nakonec 5. místo. Jdem to zkusit (55,5 b.) se umístili na 6. místě a na jaře si zahrají 3. ligu v Tišnově.

Hráčem celé soutěže se stal zaslouženě Peťa Koláček (CK Apollon) s průměrem 192,13, a zároveň i nejužitečnějším hráčem celé soutěže, když získal 21 bodů. Nejlepší ženou skupiny byla Lucka Borková (Homonauti) s průměrem 166,33. O nejvyšší nához skupiny se pak postaral Luďa Trtílek (Xteam), který zahrál 267. Na celkové výsledky se můžete kouknout ZDE.

Základní část 2. ABL Morava sk. jih je za námi. Před námi je mistrovství měst, do kterých se můžete přihlásit ZDE.

Ke 2. lize je to vše. My se na Vás zase budeme těšit na jaře při jarní části ABL 2020.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov