Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

CK Apollon udržuje první místo ve 2. ABL Morava jih

« zpět na seznam

11.10.2019

CK Apollon udržuje první místo ve 2. ABL Morava jih

Třetí kolo 2. ABL Morava jih bylo odehráno na bowlingovém centru Bowling Blansko ve čtvrtek 10. října. Dostavení si dalo všech šest zúčastněných týmů druhé ligy, které měly možnost zamíchat pořadím na jiné herně. Třetí kolo nejlépe zvládl tým CK Apollon, který je již dvě kola na prvním místě.

Občas se na nás obrátí někdo s dotazem, proč se 2. ABL hraje na dvou centrech. Odpověď je vcelku jednoduchá. Druhá liga je bránou do první ligy, a tak je hráčům umožněno v průběhu soutěže vyzkoušet, jak se hraje i na jiných centrech. A v druhé řadě to většinou zamíchá výsledky. Zkrátka hrát druhou ligu na více centrech je důležité pro herní progres hráče.

Zajímavostí třetího kola byla dělba bodů. Hned tři týmy si z Blanska přivezly stejný počet bodů!

Třetí kolo nejlépe zvládl tým CK Apollon (53 b.), který je na prvním místě. Druhé místo patří týmu TGNCK (45,5 b.). Třetí místo drží Xteam (37 b.). Čtvrté místo náleží Homonautům (33 b.). Na pátém místě je tým Jdem to zkusit (28,5 b.) a tabulku uzavírá Tišnovské pivo (28 b.) na šestém místě.

Hráčem kola byl tentokrát Honza Kolařík (CK Apollon) s průměrem 196,20. Hoza byl i jediným hráčem, který uhrál všechny body, takže mu náleží status nejužitečnějšího hráče třetího kola. O nejvyšší nához se postaral Petr Koláček (CK Apollon), který zahrál 248. V ženách se nejlépe dařilo Lucce Borkové (Homonauti) s průměrem 176,40. Týmově zahráli nejvyšší průměr 542,80 Homonauti. O nejvyšší nához 630 se postaral CK Apollon. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Třetí kolo, a tedy první polovina podzimní části ABL je za námi. Do druhé poloviny vkročíme čtvrtým kolem, které bude odehráno 24. října18:00 na centru Xbowling Tišnov!

Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov