Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Davidův vítězný tým o jediný bod v čele 7. ligy

« zpět na seznam

17.4.2019

Davidův vítězný tým o jediný bod v čele 7. ligy

7. ABL Tišnov odehrála své čtvrté kolo, a započala tak druhou polovinu základní jarní části soutěže. Čtvrté kolo nejlépe zvládl Davidův vítězný tým, který se tak opět posunul do čela soutěže, když na něj tým ATD… ztrácí pouhý bod!

Situace v 7. lize je zapeklitá. O prvenství bojují dva týmy. Na prvním místě momentálně Davidův vítězný tým (73 b.) a na druhém ATD… (72 b.). Následuje menší bodová propast k týmu Splitmani (49 b.), kteří relativně pohodlně kontrolují 3. místo. S 11 bodovou ztrátou na Splitmany je na čtvrtém místě Trylyjon chib (38 b.). O pouhé dva body méně má RAPO (36 b.), které je tak prozatím na 5. místě.  Tabulku uzavírá na šestém místě T. O. Bílý Lev (32 b.), který může překvapit třeba tím, že vyhraje další kolo…

Hráčem kola byl David Zeman (Ze svého vítězného týmu) s průměrem 175,80 a náhozem 195. David byl také nejužitečnější hráč, když jako jediný získal všech 5 bodů.  Nejlepší hráčkou byla opět Pavla Procházková (RAPO). Nejvyšší týmový průměr 471,80 zahrál Davidův vítězný tým. Nejvyšší týmový nához 508 náleží pak Splitmanům. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Čtvrté kolo je za námi a těšit se teď můžete na předposlední páté kolo, které bude odehráno 6. května 18:30. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov