Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Dietáři ovládli předposlední hrací večer 8. ABL Tišnov

« zpět na seznam

28.11.2019

Dietáři ovládli předposlední hrací večer 8. ABL Tišnov

Svůj pátý hrací večer 8. ABL Tišnov měla na pořadu nejnižší tišnovská liga. Všechny týmy se sešly včas na svém místě a mohly začít další boje o pozici jedničky. Nejlépe svůj úkol zvládl zaručeně nejlepší tým ligy, a to Dietáři, kteří si tak vytvořili slibný náskok do posledního hracího dne.

Tabulka se nám rozdělila na tři tábory. První místo drží Dietáři (89,5 bodů), na druhém místě, ale s bodovým odstupem, se drží Krvavý Záda (80 bodů). Třetí místo ujmula Pivní Sláma (58 bodů), ale bohužel na vyšší pozici už můžou pomýšlet jen horko těžko. V těsném závěsu za nimi jsou Moraváci (56 bodů). Na pátém místě jsou Puzzle (46 bodů) a na posledním šestém místě je tým T.O.Bílý Lev (45,5 bodů).

Nejlepším hráčem kola se stal Michal Krnák (Dietáři), který uhrál průměr 150,90 bodů, a také se stal i nejužitečnějším hráčem večera, když získal krásné 4 body. Nejlepší ženou se stala Petra Mertová (Dietáři), která uhrála průměr 137,40 bodů. Nejvyšší nához večera zahrál Michal Petržela (Dietáři), a to pěkných 194 bodů, nejvyšší týmový nához zahrály shodně týmy Dietáři a Krvavý Záda, a to 471 bodů. Nejvyšší průměr večera drží také tým Dietáři s průměrem 438,80 bodů, kteří tak ovládli téměř všechny kategorie.

Předposlední hrací kolo je tímto minulostí. Poslední hrací večer se bude konat 9.12.2019 na herně Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás opět těšit.

                                                                                                 Váš Xbowling Team- bowling Tišnov