Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Dietáři těsně vítězí v 8. lize!

« zpět na seznam

13.12.2019

Dietáři těsně vítězí v 8. lize!

8. ABL Tišnov odehrála své poslední kolo, a opravdu bylo na co koukat! Vždyť rozdíl mezi prvním a druhým týmem je pouhý jediný bod! A rozdíl mezi třetím a čtvrtým týmem byl tři body. S jistotou už ale víme, že vítězem 8. ABL Tišnov se stali Dietáři.

Nic nebylo rozhodnuté do posledního kola, a tak jsme si užili i napínavý poslední hrací večer. Z celé soutěže nejlépe vyšli Dietáři (99,5 b.), kteří uhráli 1. místo. Druhé místo uhrál tým Krvavý záda (99 b.). Nejvypitější tým celé tišnovské ABL – Pivní Sláma (70 b.) si vyhrál třetí místo. Pánové si i vyžádali speciální foto, proto tam ty jejich xichty vidíte…. Moraváci (67 b.) mohli uhrát bednu, ale několik bodů jim chybělo, a tak je z toho nakonec pouze 4. místo. T. O. Bílý Lev (60,5 b.) uhrál páté místo. Tabulku nám uzavírá tým Puzzle (54 b.), jehož kapitán sám sebe posadil na střídačku, a tak uvidíme, v jaké sestavě nastoupí příští rok.

Nejlepším hráčem skupiny byl Jirka Mareš (T. O. Bílý Lev), který zahrál průměr 151,77. Jirka byl taktéž nejužitečnějším hráčem ligy, když získal pro svůj tým 21 bodů. Nejlepší hráčkou skupiny je Maruška Jurovčínová (Puzzle) s průměrem 125,48. Na celkové výsledky soutěže můžete kouknout ZDE.

Vážená hráči, podzimní část 8. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE. Ještě si Vás dovolíme pozvat na náš Tradiční Štěpánský turnaj, kde musíte zahrát co nejméně. Stále máme volná poslední místečka a přihlásit se můžete ZDE.

Od nás je to tento rok vše. Popřejeme Vám vykročení do nového roku správnou nohou, a AŤ VÁM TO PADÁ I V ROCE 2020!

Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov