Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Dietáři v osmé lize zvyšují náskok!

« zpět na seznam

20.10.2019

Dietáři v osmé lize zvyšují náskok!

Značně napínavé třetí kolo proběhlo v 8. ABL Tišnov. Osmá liga odehrála svoji první polovinu podzimní části a víc zajímavý průběh jsme si nemohli přát. Vítězem třetího kola se stali Dietáři, kteří mají postupové ambice, tak uvidíme, jak je naplní.

Po druhém kole bylo umístění na bedně dost těsné, ale po třetím kole je tam znatelný ústřel Dietářů (58,5 b.), kteří drží první místo. Kravavý záda (51 b.) předvedly také hezké kolo, a tak je z toho druhé místo. Pivní Sláma (38 b.) aktuálně kontroluje třetí místo, dá se říct celkem neohroženě. Velké boje budou znát ve druhé polovině tabulky, a to proto, že Moraváci (27,5 b.) drží čtvrté místo, T. O. Bílý Lev (27 b.) drží páté místo (půl bodu rozdíl!), a na šestém místě je tým Puzzle (23 b.), který ale má obrovskou šanci se díky jednomu vydařenému utkání dotáhnout na 4. místo! Takže uvidíme, co přinese čtvrté kolo!

Hráčem kola byl Michal Petržela (Dietáři) s průměrem 159,80. Společně s Michalem Krnákem (Dietáři), oba hráči zahráli prvním kolem nejvyšší nához kola 189. Hráčkou kola byla Peťa Mertová (Dietáři). A protože to Dietářům tentokrát opravdu padalo, tak Michal Petržela a Peťa Mertová jsou nejužitečnějšími hráči kola, a zároveň celý tým zahrál i nejvyšší průměr 446,80 a nához 543. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Třetí kolo je za námi. Čtvrté kolo je naplánováno na 11. listopadu. My si Vás dovolíme ještě pozvat na některý z našich bowlingových turnajů. Doporučujeme zejména Tradiční Štěpánský turnaj, který se bude hrát 26. prosince a bude se na něm hrát o novou bowlingovou kouli, která se bude losovat! Zároveň je na turnaji potřeba zahrát co nejnižší nához, protože se celý turnaj hraje tzv. Low-Game. Přihlásit se můžete na www.obsazovacky.cz v sekci Xbowling Turnaje. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov