Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Doubravník vyhrál 4. ligu!

« zpět na seznam

15.5.2019

Doubravník vyhrál 4. ligu!

4. ABL Tišnov byla první soutěž, která v Tišnově ukončila základní část jarní části ABL. Poslední parádní večer přinesl neskutečné drama o to, kdo v soutěži přetrvá, a kdo ji opustí. Jistotu postupu ze soutěže měl Doubravník, který tak na podzim okusí atmosféru nejvyšší tišnovské soutěže, tedy 3. ABL Tišnov. Gratulujeme!

Doubravník pomýšlel na prvenství téměř od samotného začátku. Od druhého dne se držel na prvním místě, které mu taky náležitě patři o po finálovém večeru, kdy své bodové konto tento tým ustálil na 105,5 bodech, a stal se tak právoplatným vítězem soutěže. Na celkovém druhém místě se umístili Šamani, kteří stejně jako Doubravník, drželi svoji druhou příčku od druhého kola. Konečný bodový zisk Šamanů je 85,5 bodů. Největší souboje se ve čtvrté lize sváděly o třetí místo na bedně. Po předposledním kole měly teoretickou šanci zbývající 4 týmy. Nejlépe šanci uchopila Arizonská Obroda, a s celkovým ziskem 71,5 bodů tak končí na třetím místě. Na čtvrtém místě se umístili Pacienti, kteří získali 65,5 bodů. Simpsonovi Tišnov se jen tak tak zachránili od přímého sestupu, když uhráli 61,5 bodů. Nicméně uvidíme, jak dopadne 5. ABL Tišnov, ze které by mohl teoreticky postoupit druhý tým na základě vyššího průměru. Jistý sestup má MARK IT ZERO se 60,5 body, nicméně na peripetie při skládání týmu, si tento tým nevedl vůbec špatně!

Celkové statistiky jsou rozhodně obsáhlé, a proto se na ně můžete kouknout ZDE. Samozřejmě Vám ale i sem něco napíšeme. Začneme nejlepší hráčkou soutěže, kterou byla Eliška Janečková (Simpsonovi Tišnov) s průměrem 148,67. O nejvyšší nához ligy se postaral Honza Kolařík (MARK IT ZERO), který zahrál 236. Nejvíce bodů a nejlepším hráčem celé soutěže byl Petr Procházka (Doubravník) s průměrem 179,87 a celkovým ziskem 24,5 bodů. Týmově se pak nejlépe dařilo vítězi soutěže Doubravníku, jehož průměr byl 508,40 a nejvyšší nához 635. Gratulujeme!

4. ABL Tišnov má dohráno, ale jarní části ABL ještě konec není. Na programu je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE. Dále můžete zkusit týmové baráže na MČR ABL, nebo se zúčastnit Letní Tišnovské Devítkové Ligy, do které se můžete přihlásit ZDE.

Věříme, že Vás 4. ABL Tišnov bavila a na podzim se potkáme na našem centru znovu. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov