Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Dubnový Senior Cup vyhrál Franta Ježek

« zpět na seznam

17.4.2019

Dubnový Senior Cup vyhrál Franta Ježek

Další turnaj se série Senior Cup Tour Tišnov 2019 byl odehrán druhou dubnovou neděli na centru Xbowling Tišnov. Dubnového turnaje se zúčastnilo 16 hráčů, a tentokrát to byla čistě pánská jízda. Turnaj se tentokrát nejlépe vydařil Frantovi Ježkovi, který díky vítězství poskočil i v celkovém žebříčku na první místo. Gratulujeme!

Pánové si i tentokrát zahráli slušnou porci zápasů. Po kvalifikaci, která čítá 6 her, došlo k rozřazení do šesti skupin, kde pánové odehráli vyřazovací kolo play-off, které se hrálo na součet dvou her. Po kvalifikaci nás opustili čtyři hráči, ze kterých se nejlépe umístil Pavel Trtílek, který skončil na 13. místě.

Po vyřazovacích bojích nás opustila šestice hráčů, ze které se nejlépe umístil Miloš Otiepka, který skončil na 7. místě. V této šestici je důležité i desáté místo, které tentokrát obsadil Luba Blažek. který si tak vyházel účast na květnovém turnaji zdarma.

Finálová šestice odehrála jednu hru, která rozhodla o konečném pořadí v turnaji. Šesté místo obsadil Honza Kolařík (143 b.). Páté místo vyházel Franta Mach (144 b.). Čtvrté místo získal Jirka Málek (155 b.). Pomyslná bronzová láhev náleží Rosťovi Poláčkovi (173 b.). Velká plachetnice připlula novopečenému dědkovi turnaje Jardovi Kolaříkovi (180 b.). Vítězem dubnového turnaje se stal Franta Ježek (192 b.). Všem gratulujeme!

Dubnový turnaj je za námi. Obsazovačka na květnový turnaj je otevřená a můžete se na něj hlásit ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov