608 300 201

Dušan Túroci vyhrál březnový Senior Cup

« zpět na seznam

11.3.2020

Již třetí turnaj z letošní série Senior Cup Tour Tišnov 2020 byl odehrán 8. března na bowlingovém centru Xbowling Tišnov. Po velkém zájmu z únorového turnaje jsme opět otevřeli předehrávku, ale na poslední chvíli se nám odhlásila trojice hráčů, a tak se na rozběhy postavilo „pouze“ 19 hráčů, z toho dvě hráčky, z nichž jedna využila možnost restartu. Vítězem březnového turnaje se stal Dušan Túroci. Gratulujeme.

Do turnaje se přihlásilo 19 hráčů, z toho dvě hráčky. Anna Túrociová odehrála předehrávku, ale vzhledem k možnosti využít re-entry, odehrála další kvalifikační sadu her, která ji zajistila účast v play-off. Play-off neměli možnost zahrát si například Petr Toufar, který se umístil na 19. místě, a nebo Franta Mach, který se umístil na třináctém místě, a byl tak prvním pod čarou, který se play-off nezúčastnil.

Play-off odehrálo 12 hráčů, kteří hráli dvě hry na součet. Na šesti drahách nás tak opustilo šest hráčů. Vždy každý, který odehrál nižší nához než soupeř na dráze. Ve vyřazené šestici byli i běžní favorité, kteří se pravidelně zúčastňují finále. Vyřazená také byla nejlepší hráčka turnaje Anna Túrociová, která se umístila na desátém místě. A tak si odnesla cenu nejen pro nejlepší hráčku turnaje, ale i další turnaj zdarma. Gratulujeme. Vyřazený byl také Jirka Vítek, který se umístil na sedmém místě, tedy první pod finálovou šestkou.

Finálová šestice pak hrála jednu hru, která rozhodla o konečném pořadí v turnaji.

Vítězem celého březnového turnaje se stal Dušan Túroci (200 b.), který se umístil na prvním místě. Druhé místo obsadil Janis Simeonidis (195 b.). Třetí místo bral Jarda Kolařík (187 b.) Všem gratulujeme! Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Finále bylo dost těsné, ale jen to reflektuje situaci v celoročním pořadí, které je ještě těsnější. Doporučujeme podívat se ZDE.

Další turnaj je naplánován na 12. dubna. O turnaj je obrovský zájem, a tak jsme otevřeli i předehrávku. Přihlásit se můžete ZDE. Budeme se na Vás těšit.