Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

EMILY vstoupila do druhé poloviny soutěže vítězně

« zpět na seznam

27.10.2019

EMILY vstoupila do druhé poloviny soutěže vítězně

5. ABL Tišnov začala druhou polovinu podzimní části ABL. Naše pětičlenná skupina si umí průběh soutěže náležitě zpestřit, a tak jsou k vidění zajímavé zápasy. Situace v tabulce je také velice atraktivní, protože jak na špici, tak i na konci nás dělí minimální rozdíly. Vítězem 4. kola se stal tým EMILY, který tak dotahuje na vedoucí tým.

Jak je zmíněno výše, tak bodové rozdíly mezi týmy jsou titěrné. Mezi prvním týmem tabulky Simpsonovými Tišnov (69 b.) a druhým týmem EMILY (68 b.) je rozdíl jediného bodu. MARK IT ZERO (61 b.) je na třetím místě a je takovým pomyslným mezníkem tabulky. Tento tým může útočit na vedoucí pozici, ale zároveň jej mohou v jediném kole ohrozit zbývající dva týmy tabulky. Těmito týmy jsou Šviháci (52 b.), kteří jsou na čtvrtém místě a Odpadlé Lamy (50 b.), které tabulku uzavírají. Ovšem bodové rozdíly mezi týmy jsou opět minimální.

Honza Kolařík (MARK IT ZERO) byl hráčem kola s průměrem 168,40 a nejvyšším náhozem 223. Hráčkou kola byla Eliška Janečková (Simpsonovi Tišnov) s průměrem 153,20. O titul nejužitečnějšího hráče kola by se dělilo tolik hráčů, že jejich seznam si vyčtete z celkových výsledků, které naleznete ZDE. Týmově pak vyšlo kolo nejlépe EMILY, když tento tým zahrál průměr 456,00. Nejvyšší nához pak náleží MARK IT ZERO, když tento tým zahrál 505.

Čtvrté kolo podzimní části 5. ABL Tišnov je za námi. Před námi je 5. kolo, které bude odehráno 4. listopadu. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov