Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Franta Ježek vítězem únorového Senior Cupu

« zpět na seznam

12.2.2019

Franta Ježek vítězem únorového Senior Cupu

Letošní série doznala změn v propozicích, kdy všichni hráči odehrají 6 her. Z kvalifikace postupuje 12 hráčů, kteří jsou následně rozřazeni na dráhy, kde odehrají vyřazovací kolo na dvě hry, a zbývajících 6 hráčů odehraje finále na jednu hru o konečné umístění.  Změny dostál i celoroční žebříček, který každý měsíc dává přesně tolik bodů, kolik se přihlásí hráčů.

Ale k samotnému turnaji. Po odehrání kvalifikace nás opustilo prvních šest hráčů. Na 18. místě se tentokrát umístil Honza Kolařík, kterého trochu potrápilo zdraví. Z vyřazené šestice se nejlépe umístil Ivo Koláček, který se umístil na 13. místě. Na postup do vyřazovacích bojů tak bylo třeba zahrát více jak 940 bodů.

Po kvalifikaci došlo na rozdělení hráčů do vyřazovacího kola, po kterém vypadlo šest hráčů. V této skupince vyřazených byl i vítěz posledního Senior Cupu – Janis Simeonidis, který se umístil na 12. místě. Ve skupině také skončila nejlepší žena turnaje Lenka Svěráková, která se umístila na 8. místě. Z vyřazené skupiny se pak nejlépe umístil Jarda Kolařík, kterému náleží 7. místo. Zmínit musíme i speciální cenu Free-entry do dalšího turnaje, kterou si tentokrát za 10. místo odnesl Petr Toufar.

Po vyřazovacím kole následovalo finále, které se hrálo na jednu hru a dopadlo následovně:

6. místo Miloš Otiepka (137 b.), 5. místo Karel Bajer (171 b.), 4. místo Pavel Petrák (172 b.), 3. místo Jirka Vítek (196 b.), 2. místo Jirka Málek (207 b.) a vítězem únorového Senior Cupu se stal Franta Ježek (250 b.) Gratulujeme!

Únorový Senior Cup je již minulostí. Obsazovačka na březen je otevřena a přihlásit se můžete ZDE. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov