Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Franta Ježek vyhrál lednovou skleněnku

« zpět na seznam

29.1.2020

Franta Ježek vyhrál lednovou skleněnku

Lednová skleněná kuželka pro nejlepšího hráče byla tentokrát určena pro vítěze Tišnovské Devítky. Do lednového turnaje se přihlásilo celkem 27 hráčů, kteří se pustili do devítkového zápolení. Čísla padala opět parádní, a tak bylo potřeba hrát opravdu o každý bod. Vítězem lednové Tišnovské Devítky se stal Franta Ježek. Gratulujeme.

Všichni hráči odehráli své čtyři kvalifikační hry, které rozhodly o tom, kdo bude v osmnáctce postupujících hráčů do vyřazovacích kol. Z kvalifikace zmíníme určitě dva hráče. Pepa Antonovič ml. si hodil devítkovou 300 a Roman Paciorek se stal vítězem kvalifikace se součtem 981. Čísla v kvalifikaci tak byla opravdu vysoká.

Tradičně se po kvalifikaci losuje měšec, který si tentokrát odnesl Jarda Vrkoč. Gratulujeme.

Po rozdělení hráčů do vyřazovacích skupin před námi byly dvě vyřazovací kola. Po každém kole vypadl jeden hráč z každé dráhy, až nám zbyla finálová šestka hráčů.

V první vyřazené šestici hráčů se nejlépe umístil Franta Mach, který se umístil na 13. místě. V druhé vyřazené šestce vypadla Renča Vrtěnová, která skončila na 12. místě, a zároveň si tak vyhrála ocenění pro nejlepší ženu turnaje. Červeně ve výsledcích svítí David Zeman, který si zaplatil restart v turnaji, a dokonce se umístil na desátém místě, takže má březnový turnaj zdarma. Milan Rössler skončil na sedmém místě a byl nejlépe umístěným hráčem v druhém vyřazovacím kole.

Finálová šestka hrála jednu hru o umístění a dopadla následovně:

Šesté místo Jirka Vítek (163b.), páté místo Jirka Borek (180 b.), čtvrté místo Zdeněk Veselý (195 b.), třetí místo Martin Zeman (197 b.), druhé místo Jarda Kolařík (245 b.) a vítězem lednové Tišnovské Devítky se stal Franta Ježek (278 b.). Gratulujeme!

Lednová Devítka je za námi. V únoru si dáme pauzu a další Tišnovská Devítka bude odehrána 29. března. Přihlásit se můžete ZDE. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov