Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Franta Mach vítězem zářijového Senior Cupu

« zpět na seznam

11.9.2019

Franta Mach vítězem zářijového Senior Cupu

I v září byl odehrán další turnaj série Senior Cup Tour Tišnov 2019. Zářijový turnaj se těšil účasti 14 hráčů, kteří tak mají posledních pár možností posbírat cenné body do celkového pořadí, které se může následujícími třemi turnaji ještě značně zamíchat. Tentokrát si plných 14 bodů odnesl Franta Mach, kterému se turnaj opravdu vyvedl. Gratulujeme!

Základem každého Senior Cupu je kvalifikace, která čítá šest her na součet. Z této kvalifikace postoupí dvanáct hráčů do vyřazovacích kol. Bohužel nám tentokrát nepostoupil Pepa Antonovič st. a Jarda Procházka. Oba tak zůstali před branami vyřazovacích bojů.

Do vyřazovacího kola postoupilo tedy dvanáct hráčů, kteří se rozřadili na dráhy stylem 1-7, 2-8, atd… Hráči z první šestky si vždy vybírají dráhu, na které svedou se svými soupeři vyřazovací zápasy na součet dvou her. Celá první šestka z kvalifikace tentokrát volila dráhy opravdu skvěle, neboť všichni hráči z této šestice postoupili i do finále!

Do finále se tak nedostalo zbývajících šest hráčů, ze kterých musíme zmínit zejména Jardu Vrkoče, který se umístil na desátém místě, a má tak příští turnaj zdarma, a také Honzu Kolaříka, který se umístil na šestém místě.

Finálová šestice dopadla následovně:

6. místo Luba Blažek (166 b.), 5. místo Jarda Kolařík (178 b.), 4. místo Jirka Vítek (183 b.), 3. místo Franta Ježek (191 b.), 2. místo Karel Bajer (218 b.) a vítězem zářijového turnaje se stal Franta Mach (229 b.). Gratulujeme!

Zářijový turnaj je minulostí. Obsazovačka na 13. října, kdy bude odehrán další turnaj je již otevřena a přihlásit se můžete ZDE. Ještě doporučujeme hlídat si hráčský celoroční žebříček, který naleznete ZDE. Budeme se na Vás v říjnu těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov