Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Gule Boys a SCORE KING útočí

« zpět na seznam

24.4.2019

Gule Boys a SCORE KING útočí

Nejvyšší domácí tišnovská soutěž 3. ABL Tišnov má za sebou předposlední hrací den, během kterého se mohlo rozhodnout o tom, kdo se stane vítězem této soutěže, ovšem díky výsledkům Gule Boys a SCORE KING se tak nestalo. Oba týmy získaly 17 bodů a díky dělenému vítězství 5. kola jsou oba týmy stále ve hře o celkové vítězství ligy.

Po čtvrtém kole se dalo očekávat, že o prvenství jde jednoznačně týmu Jdem to zkusit (78 b.), který stále drží první místo. Po pátém kole to vypadá tak, že na první místo může pomýšlet i SCORE KING (71,5 b.), který je zatím na druhém místě, ale i Gule Boys (69 b.), kteří jsou sice na třetím místě, ale na první místo ztrácí hratelných 9 bodů. Na teoretické umístění na bedně může pomýšlet Weapon X (60 b.), kterého od třetího místa dělí taktéž hratelných 9 bodů, takže momentálně tento tým drží čtvrté místo. Na pátém místě jsou Šavlozubé kuželky (55,5 b.). Na šestém místě je KARTEP (41 b.).

Zahrát všech pět her nad 200, s celkovým průměrem 225,60, nejvyšší hrou 252 a získat všech pět bodů, to už je hodně povedený výkon, který předvedl Karel Bajer (Gule Boys). Jak už bývá v této soutěži zvykem, žen je v této skupině poskrovnu, takže titul hráčky kola si zasloužila Míša Bártová (Kartep). Týmově kolo nejlépe zvládli Gule Boys s průměrem 550,20 a náhozem 583. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Předposlední hrací den 3. ABL Tišnov je za námi. 14. května v 18:30 nás na centru Xbowling Tišnov čeká poslední rozhodující kolo a my se na Vás budeme těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov