Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Gule Boys parádním výkonem poskočili na 1. místo ve třetí lize!

« zpět na seznam

28.9.2019

Gule Boys parádním výkonem poskočili na 1. místo ve třetí lize!

Nejvyšší domácí tišnovská soutěž odehrála svůj druhý hrací den. Parádní show předvedli Gule Boys, kteří poskočili na první místo, ale parádním výkonem zvýšili bodový rozdíl tak, že ostatní týmy budou mít v příštím kole co dělat, aby ztrátu dohnaly. Hráčem kola byl Karel Bajer. Nejlepší a jedinou hráčkou pak byla Lucka Kelpenčevová.

Tabulka se nám po druhém kole změnila, co se alespoň umístění týče, jen minimálně. Největší změnu zaznamenali Gule Boys (41 b.), kteří poskočili na první místo. Šavlozubé kuželky (29 b.) tak sestoupily na druhé místo. SCORE KING (24 b.) se drží ve skupince tří týmů, která kontroluje střed tabulky, a to na celkovém třetím místě. Ambiciózní Weapon X (21 b.) drží zatím 4. místo. Tým Bowling Darts Rubín (20 b.) zatím přečká na pátém místě. Doubravník (15 b.) v původním složení se chystá odlepit ze šestého místa.

Ve druhém kole se hráčsky nejvíce dařilo Karlovi Bajerovi (Gule Boys), který zahrál průměr 193,60, zahrál dělený nejvyšší nához 223, o který se dělá s Jirkou Staňkem (Šavlozubé kuželky) a Luckou Kelpenčevovou (BDR), která byla mimochodem nejlepší hráčkou kola, a zároveň byl nejužitečnějším hráčem, když jako jediný získal všechny body. Nejvyšší týmový průměr zahráli Guley Boys, a to 558,80. Nejvyšší nához 594 zahrál BDR. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Druhé kolo nejvyšší domácí soutěže 3. ABL Tišnov je za námi. Třetí kolo této soutěže je naplánováno na 9. října a my se na Vás budeme těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov