Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Gule boys zaslouženě vyhráli 2. ABL JM B

« zpět na seznam

9.8.2020

Gule boys zaslouženě vyhráli 2. ABL JM B

Před posledním hracím večerem 2. ABL Morava sk. B nebylo ještě nic rozhodnuto a 4 týmy bojovaly o stupínek nejvyšší. Předehrávající tým TGNCK nezahrál vůbec špatně, ale na Gule boys to nestačilo. Předvedli nejlepší výkon za celou druhou ligu a s úžasným průměrem 626,40 si došli pro první místo. Gratulujeme!

První příčka tak patří již zmiňovaným Gule boys (93,5 b.). Druhé místo si vysloužil tým TGNCK (81 b.). Boj o třetí místo lépe zvládli Homonauti (78,5 b.). O pouhý bod a půl za nimi nakonec skončila blanenská Ting Žaba (77 b.). Páté místo patří týmu 3M (66 b.). Bohužel poslední místo připadlo na Xteam (54 b.), a tak se tento tým pro příští sezonu podívá opět na domácí hřiště 3. ABL Tišnov.

Druhá liga nebyla žádnou výjimkou, a tak se opět stalo, že nejužitečnější hráč měl i nejvyšší průměr. Tím se stal zkušený a ostřílený Karel Bajer (Gule Boys). Jako jediný dokázal pokořit průměrovou hranici 200 a tak se s průměrem 202,73 stal nejlepším hráčem. Získal také pro svůj tým 24 b. Jediné, co mu do sbírky úspěchů tento rok chybí je nejvyšší nához. V posledním hracím dni jej přehodil Aleš Vítek (TGNCK) s náhozem 263. Nejlepší ženou soutěže se stala Lucka Borková s průměrem 172,47. Týmovým statistikám opět vládl vítěz soutěže Gule boys. Ve druhé hře jim chyběly pouze dvě kuželky k sedmistovce, a tak si odvezli cenu za nejvyšší týmový nához a to 698. Patří jim i nejvyšší průměr ligy 564,80.

Děkujeme za krásný bowlingový večer a za celou sezónu. Všechny týmy přislíbily účast, a tak se uvidíme na podzim na našem bowlingovém centru Xbowling Tišnov a v bowlingovém centru Bowling Blansko. Závěrem si Vás dovolíme pozvat na otevřené Mistrovství regionu JM a  Mistrovství Tišnova , které se hraje v několika kategoriích, a to i v kategorii P165 (pro hráče s průměrem do 165) a P135 (pro hráče s průměrem do 135). Šanci na umístění v kategorii tedy má tentokrát opravdu každý :) Více se dozvíte ZDE

Váš Xbowling Team - bowling Tišnov