Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Janis Simeonidis vyhrál listopadový Senior Cup

« zpět na seznam

14.11.2019

Janis Simeonidis vyhrál listopadový Senior Cup

Předposlední Senior Cup letošního roku je za námi. Turnaje se zúčastnilo 17 hráčů, kteří tak využili posledních možností posbírat nějaké ty body do celoročního pořadí. Poslední možnost budou mít hráči v prosinci, kdy se bude rozdávat dvojnásobný počet bodů. Listopadový turnaj nejlépe zvládl Janis Simeonidis, který se stal listopadovým vítězem. Gratulujeme!

Kvalifikace se hrála na součet šesti her a postoupilo z ní 12 hráčů. Premiérové Xbowling Víno si jako cenu útěchy tentokrát odnesla Renča Vrtěnová, které se umístila na samém chvostu tabulky. Prvním nepostupujícím do play-off byl tentokrát Jirka Málek, který se umístil na 13. místě.

Vyřazovací kolo play-off se hrálo na součet dvou her. Po odehrání tohoto kola nás opustilo 6 hráčů. Za zmínku stojí Pavel Petrák, který se umístil na desátém místě a má tak příští turnaj zdarma a Lenka Svěráková, která se jako nejlepší žena turnaje umístila na sedmém místě, a byla tak první nepostupující do finálového kola.

Finálová šestka hrála jednu hru, která rozhodla o konečném pořadí.

Na šestém místě se umístil Franta Mach (140 b.). Páté místo si uhrál Jarda Kolařík (164 b.). Těsně pod bednou skončil Honza Kolařík (178 b.) na čtvrtém místě. Bronzovou medaili na svůj krk pověsil Miloš Otiepka (191 b.). Stříbro bral tentokrát Karel Bajer (196 b.) a vítězem listopadového Senior Cupu se stal Janis Simeonidis (207 b.). Gratulujeme!

Listopadový turnaj je minulostí a letošní Senior Cup Tour Tišnov 2019 jde do finiše! Stane se tak 8. prosince, kdy se definitivně rozhodně o vítězi celé tour. Prosincový turnaj je za dvojnásobný počet bodů a přihlásit se můžete ZDE. (Ceny za umístění v žebříčku budou předány na turnaji v lednu). Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov