608 300 201

Jarda Kolařík rozšířil sbírku skleněných kuželek

« zpět na seznam

1.7.2020

Poslední červnovou neděli byl na programu další turnaj Tišnovské Devítky. Turnaj se opět těšil hezké účasti, a opět se hrálo o skleněnou kuželku. Musíme pochválit všechny hráče, protože byly k vidění opravdu hezké náhozy, které hráčům zajistily solidní průměry. Z Xbowlingové skleněnky se nakonec raduje Jarda Kolařík, který ji vyfoukl jinak skvěle hrajícímu Davidovi Barakovi, který opanoval celému dni, ale nakonec bral David druhé místo.

Celého červnového turnaje se zúčastnilo 27 hráčů, z toho jeden re-enter, který si zaplatil vítěz turnaje Jarda Kolařík. Všechny hráče čekalo síto kvalifikace, která se hrála na součet 4 her. Do vyřazovacích bojů postupovalo 18 hráčů.

Po kvalifikaci jsme postoupili k prvnímu předávání cen. Tou první byl losovaný měšec, jehož celý obsah si odnesl David Barak. Sladkou odměnu si odnesl Pepa Antonovič st. za 27. místo a Lukáš Benáček za 19. místo. Gratulujeme.

Následovaly dvě vyřazovací kola a jedno finálové. Vyřazovací kola se hrála na součet dvou her. Finálová šestice hráčů pak hrála jednu hru o konečné umístění.

V první vyřazené šestce se nejlépe umístil Robert Valíček, který tak turnaj opustil na 13. místě. Ve druhé vyřazené šestce se nejlépe umístil Pepa Anotnovič ml., který skončil na sedmém místě. Za zmínku stojí i Milan Rössler, který se umístil na 10. místě, což pro něj znamená účast na zářijové Devítce zdarma. Gratulujeme.

Vzniklá finálová šestka byla postavena před poslední finálovou hru, která rozhodla o konečném umístění.

Šesté místo bral Zdeněk Veselý (183 b.). Páté místo uhrála nejlépe umístěná žena v turnaji Lucka Borková (200 b.). Bramborová příčka vyšla na Jirku Borka (206 b.). Vašek Salášek (211 b.) si odnesl bronzový pohárek za 3. místo. David Barak (223 b.) se nakonec musel smířit „pouze“ se stříbrem, ačkoliv hrál celý den famózně. Nutno podotknout, že David přijel jako vítěz dopoledního devítkového turnaje na Bowlingu Brno. Celkovým vítězem červnové Tišnovské Devítky se stal Jarda Kolařík (264 b.), který se nakonec radoval z další skleněné kuželky do sbírky. Gratulujeme!

Od Tišnovské Devítky si teď na dva měsíce odpočineme. Přes léto nás čeká hned několik turnajů, n kterých se bude hrát o skleněnou kuželku. V červenci to bude netradiční LOW-GAME, který je obdobou Štěpánského turnaje. A protože chceme atmosféru vánočního turnaje značně přiblížit, dočkáte se i dárků od Xbowlingu Tišnov. Losovat se mezi účastníky bude nová bowlingová koule, permice na bowling a nějaké hodiny s trenérem grátis! Přihlásit do turnaje se můžete ZDE.

Další skleněnka je určena na tradiční Půlmaraton, který bude odehrán v srpnu.

Od Devítky si dáváme pauzu, protože v srpnu nám odstartuje Letní Tišnovská Devítková Liga 2020, kterou jsme rozšířili o další volná místa, takže neváhejte s přihlášením, jsou poslední 4 volná místa! Přihlásit se můžete ZDE.

Další Tišnovská Devítka je tak na programu až v září. Konkrétně 27. září a přihlásit se můžete ZDE.