Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Jarda Kolařík vítězem květnové Devítky

« zpět na seznam

2.6.2020

Jarda Kolařík vítězem květnové Devítky

Poslední květnový den byla odehrána květnová Tišnovská Devítka, která se na našem centru hrála po několikaměsíční pauze. Tento turnaj se u nás těší poslední dobou krásné účasti a stejně tomu bylo i tentokrát. Květnové Devítky se účastnilo 32 hráčů, takže jsme umožnili dokonce i předehrávku předehrávky. Turnaj nejlépe zvládl Jarda Kolařík, který si tak právem odnesl skleněnou kuželku pro nejlepšího hráče. Gratulujeme.

Dlouho očekávaná Devítka byla odehrána osvědčeným způsobem. Prvně nás čekala kvalifikace, která se hrála na součet 4 her. Jak už bylo napsáno, pro velký zájem jsme umožnili předehrát i několika hráčům ještě před „oficiální“ předehrávkou. Takže jsme si užili několik hodin, během kterých se kvalifikovala osmnáctka hráčů, která poté hrála play-off.

Po odehrání kvalifikace, kterou mimochodem vyhrála Lenka Zvěřinová (961 b.), jsme rozdali několik cen útěchy. První dostal Robin Jeřábek, jakožto 32. hráč. Další dostala Katka Kessnerová, jakožto 19. hráčka z kvalifikace, protože byla první pod čárou postupujících. No a třetí cena, která nebyla zas tak cenou útěchy, tak tu si odnesl Zdeněk Šimeček, kterému připadl celý měšec. Zdeněk má na měšec štěstí jako nikdo jiný, protože jestli nás paměť neklame, vyhrál jej minimálně 3x! Gratulujeme.

Následovala dvě kola play-off. Obě se hrála na součet dvou her a pokaždé vypadl hráč s nejnižším náhozem na dráze. Z první vyřazené šestice se nejlépe umístil Franta Mach (410 b.), který se umístil na 13. místě.

Z druhé vyřazené šestice se nejlépe umístila Jirka Borek (425 b.), který se umístil na 7. místě. Z této šestky rozhodně zmíníme Zdeňka Veselého, který se umístil na 10. místě a má tak příští devítku ZDARMA! Gratulujeme.

No a vznikla nám finálová šestice, která hrála jednu hru o celkové umístění. Na šestém místě se umístila nejlepší žena turnaje Lucka Borková (167 b.). Páté místo zahrál Mára Škrabal (195 b.). Pod bednou zůstal na čtvrtém místě Mira Breburda (205 b.). Bronzovou medaili na krk pověsil Vašek Salášek (212 b.), která jako jediný na tomto turnaji zahrál 300. Druhé místo zahrál další hráč z Rubínu, a to Mira Dufek (214 b.). Vítězem květnové Tišnovské Devítky se stal Jarda Kolařík (225 b.), který si jako vítěz vymohl foto s pomyslným harémem. Gratulujeme!

Květnová Devítka je za námi. Další Devítka bude odehrána v červnu, konkrétně 28. června. Obsazovačka je již otevřená a hlásit se můžete ZDE.

Věříme, že jste si turnaj užili a budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov