Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Jarda Kolařík vyhrál druhý Senior Cup v této sezóně

« zpět na seznam

14.8.2020

Jarda Kolařík vyhrál druhý Senior Cup v této sezóně

Srpnový Senior Cup byl odehrán v neděli 9. srpna. Tentokrát jsme se po několika měsících vrátili k původnímu průběhu turnaje, který se nese ve smyslu odehrání kvalifikace na všech dráhách. Tento způsob byl zvolen proto, protože se nám v průběhu neděle odhlásilo několik hráčů, a tak jsme mohli odehrát turnaj bez předehrávky, díky které by se kvalifikace hrála jen na páru drah. Turnaj tentokrát nejlépe zvládl Jarda Kolařík, kterému k vítězství gratulujeme!

Po dlouhé době jsme byli svědky velice napínavého turnaje. Tentokrát byl turnaj jiný v tom, že dost často se stává, že ve finále se pravidelně umísťují hráči, kteří se umístí v první šestce kvalifikace. Tentokrát tomu bylo trochu jinak a hráči z druhé poloviny tabulky postupujících hráčů z kvalifikace velice překvapila. Zmíníme, že na postup z kvaldy bylo třeba zahrát alespoň 1007 bodů. Všichni hráči, kteří zahráli méně, měli pro tentokrát smůlu a dále nepostupovali.

Cenu útěchy si odnesla Janča Petráková, která nás po dlouhé době poctila návštěvou našeho turnaje, a tak si odnesla alespoň slevový poukaz. Poukaz si také odnesl Jarda Vrkoč, který skončil jako první pod čarou, tedy první nepostupující do play-off.

Play-off se hrálo na součet dvou her, kdy hráč s nižším součtem na dráze v turnaji skončil. Opustila nás tedy šestice hráčů, ve které se nejlépe umístil Dušan Túroci, který se umístil na sedmém místě. Na desátém místě se pak umístil Luba Blažek, který si tak zajistil start v zářijovém turnaji zdarma. Gratulujeme!

Finálová šestice hráčů hrála jednu jedinou hru o konečné pořadí turnaje. Martin Zeman (169 b.) se umístil na šestém místě. Páté místo obsadil Karel Bajer (171 b.). Pod bednou skončil Franta Mach (197 b.), který se umístil na čtvrté příčce. Bronz za třetí místo si odnesl Pavel Trtílek (209 b.). Jirka Vítek (219 b.) má za celou sérii nejvíce umístění na bedně a vede celoroční pořadí i díky druhému místu, které bral tentokrát. Jirkovi na záda dýchá Jarda Kolařík (236 b.), který se stal vítězem srpnového turnaje a umístil se na prvním místě. Gratulujeme!

Srpnový turnaj je minulostí. Ten zářijový má už obsazovačku otevřenou a přihlásit se můžete ZDE. Dovolíme si Vás pozvat ještě na jedno z mistrovství, která se u nás konají a bližší informace získáte ZDE. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov