Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Jarda Kolařík zvítězil v únorovém Senior Cupu

« zpět na seznam

12.2.2020

Jarda Kolařík zvítězil v únorovém Senior Cupu

Únorový turnaj Senior Cup Tour Tišnov 2020 byl odehrán druhou únorovou neděli a těšil se parádní a rekordní účasti! Poprvé v historii jsme otevřeli i předehrávku, protože se turnaje zúčastnilo hned 22 hráčů. Velká účast nás těší, a tak uvidíme, jaký zájem bude v březnovém turnaji. Po dramatickém finálovém utkání se vítězem únorového Senior Cupu stal Jarda Kolařík. Gratulujeme!

Z médií se na nás valí informace, že nám populace stárne a lepší to nebude. Těžit z toho mohou zejména účastníci našeho turnaje, protože díky této situací nám vzrůstá konkurence v turnaji, a pomyslnými kartami tak může zamíchat daleko více hráčů. Systém turnaje tak bude závislý na počtu přihlášených hráčů. Obsazovačka bude otevřena vždy pro 18 hráčů, pokud se přihlásí více hráčů, otevřeme předehrávku a turnaj se bude hrát způsobem, jako se hrál teď v únoru. Kvalifikace tedy bude na šest her, které hráči odehrají na jednom páru. Tři hry na jedné dráze a tři hry na druhé. Poté bude následovat vyřazovací kolo play-off, a pak finále.

Tentokrát nám před branami play-off zůstalo hned 10 hráčů. Nejlépe z těchto hráčů se umístila Renča Vrtěnová, která skončila na 13. místě.

Po kvalifikaci bylo odehráno vyřazovací kolo play-off, po kterém nás opustila šestice hráčů. Z této šestice se nejlépe umístil Luba Blažek, který skončil na sedmém místě. Spokojený odcházel také Miloš Otiepka, který se umístil na desátém místě a má tak příští turnaj zdarma. Vypadla zde také Anna Túrociová, která se umístila na 12. místě a stala se tak nejlépe umístěnou ženou turnaje. Gratulujeme.

Finálová šestka odehrála jednu hru o konečné umístění. K vidění byly zajímavé souboje, zejména ale ten o první místo.

Na šestém místě se tentokrát umístil Pavel Petrák (156 b.). Páté místo patří Janisovi Simeonidisovi (163 b.). Těsně pod bednou skončil Franta Ježek (166 b.). Jirka Vítek (208 b.) si sáhl na bronzovou medaili za třetí místo. Stříbro bral Karel Bajer (218 b.), který zahrál o pouhý jeden jediný bod méně než vítěz turnaje Jarda Kolařík (219 b.), který jakoby tušil, ačkoliv neměli všichni hráči zdaleka dohráno, že už má prvenství v kapse, a tak poslal posledním hodem kouli do žlábku a zvítězil tak o jeden jediný bod! Gratulujeme.

Únorový turnaj je za námi. Obsazovačka na březen je již otevřená a přihlásit se můžete ZDE. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov