Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Jdem to zkusit nasazuje tempo

« zpět na seznam

10.4.2019

Jdem to zkusit nasazuje tempo

Čtvrté kolo nejvyšší domácí 3. ABL Tišnov bylo odehráno na centru Xbowling Tišnov. Čtvrté kolo se nejlépe vydařilo týmu Jdem to zkusit, který se tak lehce odtrhnul od celého zbytku tabulky. Ovšem, jak jistě víme, to nic neznamená, neb v této soutěži může být vítězem opravdu skoro každý.

Největší souboje se dají očekávat hlavně ve střední části tabulky. První místo s drobným náskokem totiž drží Jdem to zkusit (67 b.). Druhé místo patří týmu SCORE KING (54,5 b.) a třetím týmem na bedně jsou Gule Boys (52 b.). Weapon X (50 b.) ztrácí na bednu pouhé dva body a je na čtvrtém místě.  Šavlozubé kuželky (44,5 b.) jsou na pátém místě. Šesté místo patří týmu KARTEP (32 b.).

Hráč, který posbíral tentokrát skoro všechny možné „nej“ byl Lukáš Benáček (Jdem to zkusit). Patří mu nejvyšší průměr 211,40, nejvyšší nához 266 a získal nejvíce bodů jakožto nejužitečnější hráč. Nepatří mu titul nejlepší hráčky. Ten v těžké konkurenci získala Míša Bártová (Kartep). Týmově se nejlépe dařilo Jdem to zkusit s průměrem 594,20 a náhozem 658. Celkové výsledky najdete ZDE.

Čtvrté kolo 3. ABL Tišnov je za námi. 5. kolo je naplánováno na 23. dubna v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov