Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Jirka Vítek vyhrál květnový Senior Cup

« zpět na seznam

14.5.2019

Jirka Vítek vyhrál květnový Senior Cup

Již pátým turnajem pokračovala tradičně zajetá série turnajů Senior Cup Tour Tišnov 2019. Tentokrát byl na pořadí květnový turnaj, kterého se zúčastnilo 18 hráčů, z toho rovnou tři ženy, takže i v ženské kategorii byla opět konkurence. Nejlépe květnový Senior Cup zvládl Jirka Vítek, který tak získal i cenné body do celoročního pořadí. Gratulujeme!

Květnový turnaj se tedy těšil plné účasti, kdy se všech 18 hráčů zúčastnilo kvalifikace, ve které odehráli 6 her. Z Kvalifikace postoupilo 12 hráčů, kteří odehráli jedno vyřazovací kolo na dvě hry, a následně vznikla finálová šestice, která odehrála finále na jednu hru, která rozhodla o konečném pořadí.

Ocenili jsme Janču Petrákovou za 18. místo a Petra Toufara za místo třinácté. To vše ihned po kvalifikaci.

Po vyřazovacím kole nás opustila šestice hráčů, ze které musím zmínit nejlépe umístěnou ženu Lenku Svěrákovou, která se navíc umístila na desátém místě, díky kterému získala volný vstup na červnový turnaj. Gratulujeme. Poukaz za 7. místo si tentokrát odnesl Pavel Petrák.

Po vyřazovacím kole následovalo finále, které dopadlo následovně:

6. místo Jirka Málek (153 b.), 5. místo Karel Bajer (170 b.), 4. místo Jarda Kolařík (174 b.), 3. místo Miloš Otiepka (177 b.), 2. místo Honza Kolařík (226 b.) a vítězem květnového turnaje se stal Jirka Vítek (233 b.).

Květnový Senior Cup je za námi. Doporučit musíme určitě náhled do celkového žebříčku, neb zde je situace velice zajímavá, a rozhodně ji vyšperkuje fakt, že červnový turnaj je za dvojnásobek bodů! Tak bojujte Vážení! Obsazovačka na červen je totiž otevřená.

Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov