Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Kadla Team suverénně zvítězil v 5. ABL Tišnov!

« zpět na seznam

30.7.2020

Kadla Team suverénně zvítězil v 5. ABL Tišnov!

Před začátkem hracího dne ještě nebylo nic rozhodnuto. První a druhý tým bojovali o postup, třetí se čtvrtým o bednu a pátý se šestým o udržení. O to zajímavější to bylo, když se tyto týmy utkaly v posledním zápase a každý si svou pozici musel vybojovat. Kadla Team si v posledním zápase vydobyl první příčku, a tak se mohou radovat z titulu. Gratulujeme!

Se ziskem rovného sta bodů se na první příčce umístil Kadla Team (100 b.). Druhé místo zaujali Šviháci (90 b.), kterým hrací večer vůbec nevyšel, ale i tak je z toho krásné druhé místo. V zápase o třetí místo se utkali ATD… a Emily. Zápas to byl těsný a mluví o tom i výsledek, který nakonec dopadl vítězně pro tým ATD… (77 b.), a tak si odnášejí bronzovou příčku. O smolný bod za nimi se na 4. místo propadl tým Emily (76 b.). O přetrvání v 5. lize bojovali Odpadlé lamy a Rebelové. Lépe dopadl duel pro Odpadlé lamy (56 b.) a získali 5. místo. Tým Rebel (51 b.) se tak loučí s ligou na šesté pozici.

Soutěži jednotlivců, tak jako celé lize, kraloval Kadla Team. Nejlepším a nejužitečnějším hráčem se stal s průměrem 181,87 a ziskem 25 bodů Martin Zeman. Jeho týmová kolegyně Alice Handlová s průměrem 145,37 si odnesla plaketu a tričko pro nejlepší ženu soutěže. Aby toho nebylo málo tak Kadla Team měl i největší průměr v lize, a to 470,77 a patřil jim i největší nához 580 bodů. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Tímto nám skončila jarní část 5. ABL Tišnov. Jelikož se nám trošku protáhla tak se nám zkrátilo čekání na část podzimní, která nás čeká již za pár měsíců a my se na vás budeme opět těšit na našem bowlingové centru v Tišnově.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov