Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Kadla Team vede 5. ABL Tišnov

« zpět na seznam

29.2.2020

Kadla Team vede 5. ABL Tišnov

Sezona nám odstartovala tento týden i v 5. ABL Tišnov. Pátá liga měla v minulé sezoně pouze pět týmů, a tak jsme ji pro tuto sezonu opět naplnili. A přivítali jsme v ní rovnou tři nové týmy! Ze čtvrté ligy sestoupil vítěz hracího dne Kadla Team. Z nižší ligy postoupily týmy  REBEL a ATD…. Skupinu máme tedy obměněnou, a tak nám nebrání nic v tom, abychom sledovali boje o vítězství.

Po prvním kole se nám dva týmy lehce trhnuly od skupiny. Nováček soutěže Kadla Team (19 b.) se umístil na prvním místě. Tento tým je známý tím, že ve vyšší lize to moc nepadá a v nižší lize to padá zase moc. Uvidíme, jak si povede Kadla v této sezoně. V závěsu na první místo jsou Šviháci (18 b.). Aktuálně drží druhou příčku, ale věříme, že by si pánové vyšší soutěž zahráli určitě rádi. EMILY (12 b.) obsadili třetí příčku. Chvost tabulky je značně vyrovnaný. REBEL (9 b.) obsadil čtvrté místo. Stejný počet bodů drží tým Odapdlé Lamy (9 b.), ale zde rozhodoval rozdíl skóre, proto jsou Lamy na pátém místě. Tabulku uzavírá ATD… (8 b.), ale vzhledem k titěrným bodovým rozdílům, není aktuálně třeba lámat si s touto příčkou hlavu.

Nejlepším hráčem kola byl Martin Zeman (Kadla Team). Martin zahrál průměr 188,80 a zároveň nejvyšší nához kola 226. Společně se Zdeňkem Hurtem (Šviháci), byli Martin i Zdeněk nejužitečnější hráči kola, když získali všech pět bodů. Nejlepší hráčkou kola byla Alice Handlová (Kadla Team), která zahrála průměr 156,60.  Týmový nejvyšší průměr zahrál Kadla Team475,20. O nejvyšší týmový nához se zasloužili Šviháci, kteří zahráli 549. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

První kolo 5. ABL Tišnov bylo odehráno. Druhé kolo je naplánováno na 11. března v 18:30 a budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov