Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Karel Bajer absolutním vítězem Senior Cupu

« zpět na seznam

13.12.2019

Karel Bajer absolutním vítězem Senior Cupu

Vážení hráči, je za námi poslední turnaj celoroční série Senior Cup Tour Tišnov 2019 a už tedy víme, jak celý ročník dopadl. Poslední, dvojnásobně bodovaný turnaj byl odehrán tradičně druhou neděli v měsíci, a celý za účasti 18 hráčů, kteří bojovali o poslední body do žebříčku. Největší bodový příděl si pro sebe urval suverénním výkonem celkový vítěz turnaje Karel Bajer.

Jak již bylo napsáno, prosincový turnaj se těšil účasti 18 hráčů, kteří měli poslední šanci rozseknout celoroční pořadí. A rozhodně bylo o co stát. Zmíníme zejména souboj o příčky nejvyšší, kde bojoval Karel Bajer, Franta Ježek a teoretickou šanci měl i Jirka Vítek. O tom jak to celé dopadlo, se ale zmíníme za chvíli. Nejprve shrneme poslední prosincový turnaj.

Sítem kvalifikace neprošlo šest hráčů, z nichž nejlépe se umístil Jirka Málek, který ovšem byl první nepostupující do dalších bojů. Následovalo vyřazovací kolo, které odehrálo dvanáct hráčům, z nichž další šestice byla vyřazena. V této šestici zmíníme Miloše Otiepky a jeho desáté místo, tedy lednový turnaj zdarma. Také Lenku Svěrákovou, která byla s devátým místem nejlepší ženou turnaje, a také nás zajímá dvojice Franta Ježek a Jirka Vítek, kteří se umístili na osmém a sedmém místě. Proč zrovna tihle dva? Protože oba měli šanci vyhrát celoroční pořadí, ačkoliv jeden měl tu šanci větší, oba nakonec skončili před branami finále, a tak se oba museli s prvním místem rozloučit.

Před námi je ještě celá finálová šestka, která se umístila následovně:

6. místo Jarda Kolařík (150 b.). 5. místo Pavel Trtílek (152 b.). 4. místo Pavel Petrák (185 b.), 3. místo Janis Simeonidis (205 b.), 2. místo Franta Mach (216 b.) a zaslouženým vítězem se stal Karel Bajer (258 b.). Gratulujeme!

Poslední turnaj tak rozhodl o konečném žebříčku celoročního pořadí.

Celkovým vítězem ročního pořadí se stal Karel Bajer (196 b.). Druhé místo získal Franta Ježek (180 b.). Třetí místo si uhrál Jirka Vítek (174 b.). Nejlépe umístěnou ženou pak byla Lenka Svěráková (87 b.). Ceny za pořadí v celoročním žebříčku předáme na prvním turnaji nové Senior Cup Tour Tišnov 2020, která odstartuje 12. ledna 2020. Většina z Vás je již přihlášená, a tak nám v turnaji zbývá poslední volné místo. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov