Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Karel Bajer vyhrál březnový Senior Cup

« zpět na seznam

13.3.2019

Karel Bajer vyhrál březnový Senior Cup

I v březnu se na našem centru Xbowling Tišnov konal další turnaj ze série Senior Cup Tour Tišnov 2019. V pořadí již třetí turnaj tohoto roku vyhrál Karel Bajer, který se tak posunul i na vedoucí pozici celoročního pořadí.

V novém ročníku se nám v každém turnaji objevují nové tváře. Bohužel je obsazovačka a turnaj koncipován pouze na 18 hráčů, takže v tomto případě platí, že kdo se dřív přihlásí, ten hraje.

Díky novému systému turnaje, na který jsme najeli od nového ročníku, je teď průběh turnaje napínavější a vyrovnanější, než kterýkoliv jiný ročník před tím. V rychlosti ještě připomeneme průběh turnaje – kvalifikace na šest her, postupuje 12 hráčů, kteří si odehrají dvě hry na součet, vznikne finálová šestice, která odehraje jednu hru o konečné umístění.

Po kvalifikaci nás opustilo 6 hráčů, z nichž nejlépe se umístil Jara Procházka, který skončil na třináctém místě. Postupující dvanáctka hráčů odehrála další dvě hry. V této šestici je vždy hráč, který se umístil na desátém místě a vyhrál tak volný vstup na další turnaj. Tentokrát se na desátém místě umístil Janis Simeonidis. Z celé vypadlé šestice se nejlépe umístil Pavel Trtílek, který skončil na sedmém místě.

Do finále postoupilo šest hráčů. Probojovala se sem i Lenka Svěráková (135 b.), která jako nejlepší žena skončila na šestém místě. Na pátém místě se umístil Rosťa Poláček (159 b.). Čtvrté místo obsadil Franta Ježek (190 b.). Bronzovou medaili za třetí místo si odnesl Honza Kolařík (209 b.). Stříbro a favorizovanou láhev rumu si odnesl Miloš Otiepka (214 b.). Vítězem březnového turnaje se stal Karel Bajer (272 b.), který ve finále potvrdil roli favorita turnaje, když zahrál parádní nához 272. Gratulujeme!

Březnový turnaj je za námi. Obsazovačka na duben je již otevřená a budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov