Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Karel Bajer vyhrál říjnový Senior Cup

« zpět na seznam

20.10.2019

Karel Bajer vyhrál říjnový Senior Cup

Říjnový turnaj série Senior Cup Tour Tišnov 2019 se těšil opět plné účasti 18 hráčů. Stejně jako zářijový turnaj, tak i ten v říjnu, byl zakončen parádním finálovým soubojem. Opět jsme se těšili bodové shodě, který rozhodovala o umístění na bedně. Vítězem říjnového turnaje se stal Karel Bajer. Gratulujeme.

Průměry nebyly na turnaji nějak extrémně vysoké, ale o to těsnější čísla nám v tabulce hrají. Na postup z kvalifikace bylo potřeba zahrát více jak 915, protože 915 zahrál Jarda Vrkoč a umístil se na třináctém místě, jakožto první nepostupující.

Po kvalifikaci došlo na rozřazení hráčů do vyřazovacího kola. V tomto kole se hraje o jednu atraktivní cenu, a tou je volný vstup na další turnaj pro hráče, který se umístí na desátém místě. Tímto hráčem byl protentokrát Honza Kolařík. Zároveň nás ve vyřazovacím kole opustila i nejlépe umístěná žena turnaje Lenka Svěráková. Poukaz za sedmé místo, jakožto první nepostupující do finále, si odnesl Jarda Kolařík.

Finálová šestice odehrála jednu hru na celkové umístění. Stejně jako v zářijovém turnaji, tak i v tom říjnovém, došlo k bodové shodě, která se týkala čtvrtého a třetího místa, takže rozhodoval vyšší nához v předchozí sadě her, který rozhodl o tom, kdo se umístí na bedně, a kdo zůstane těsně pod ní.

Finálová šestka dopadla následovně:

6. místo Pavel Petrák (144 b.), 5. místo Jirka Málek (152 b.), 4. místo Jirka Vítek (175 b.), 3. místo Franta Ježek (175 b.), 2. místo Franta Mach (187 b.) a vítězem říjnového Senior Cupu se stal Karel Bajer (194 b.). Gratulujeme!

Říjnový turnaj je za námi, ale obsazovačka na ten listopadový je již otevřena. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov