Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Kartep má již druhé vítězství kola ve 4. lize

« zpět na seznam

28.9.2019

Kartep má již druhé vítězství kola ve 4. lize

Druhým kolem pokračovala v tomto týdnu 4. ABL Tišnov. Tabulka se nám začíná hezky utvářet, a tak si pojďme shrnout, jakým směrem se čtvrtá liga vyvíjí. Druhé kolo se i tentokrát podařilo vyhrát Kartepu, který předvádí velice povedené a přesvědčivé výkony. Hráčem a hráčkou kola byli Pavel Petrák a Renča Vrtěnová.

Druhé kolo pomohlo některým týmům k ustálení pozice v tabulce. Nejvíce z tohoto kola vytěžil Kartep (42 b.), který si vytváří náskok na prvním místě. Na druhém místě se osamostatnila Arizonská Obroda (32,5 b.). Velice těsné rozdíly jsou mezi třetími Pacienty (22,5 b.), čtvrtými Kominíky (20 b.) a pátými Šamany (20 b.). Na tuto skupinku ve středu tabulky lehce ztrácí Kadla Team (14 b.), který je prozatím na chvostu tabulky.

Hráčem kola byl Pavel Petrák (Kartep), který zahrál průměr 181,20. Pavel byl, společně s Jardou Kolaříkem (Arizonská Obroda), i nejužitečnějším hráčem. Oba pánové získali všech pět bodů. O nejvyšší nához kola se postaral Aleš Kokta (Kartep), který zahrál nához 201. Nejlepší hráčkou byla Renča Vrtěnová (Arizonská Obroda) s průměrem 148,80. Týmově vyzdvihneme Kartep s průměrem 506,20 a náhozem 542. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Druhé kolo je minulostí. Tabulka vypadá zajímavě, a samozřejmě očekáváme další povedená utkání. Těšit se na ně můžeme už třeba 7. října, kdy bude odehráno třetí kolo 4. ABL Tišnov.

Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov